INFO: Objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Provoz na prodejnách je omezen pouze na výdej objednávek. Klikněte pro více informací.

 

GRID - Day One Edition
PS4

(1x)
1 299
Nákupem získáte 52 kreditů
 • 1 299 Kč Skladem
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Auta, Okruhové závodění
Hra také dostupná pro:  PCXONE

Dárek k objednávce

 • GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v nejslavnějších ulicích měst a závodních okruhů na světě. Závodit se bude opět hned v několika třídách a ve více než 70 vozech. Konzultantem hry se stal Fernando Alonso, který pomohl zlepšit řízení automobilů a jejich chování při závodění. Také si proti němu budete moci zazávodit.

  DAY ONE EDITION OBSAHUJE
  - hru Grid
  - Aston Martin Vantage GT4 Grid Edition Livery  TA NEJSLAVNĚJŠÍ ZÁVODNÍ AUTA
  Usedněte za volant obrovského výběru aktuálních i klasických vozidel různých tříd. Hra nabídne moderní auta jako Porsche 911 RSR a Ferrari 488 GTE ve třídě GT, jakož i klasiky Ford GT40 a Pontiac Firebird Modified – se všemi těmito vozy budete moct závodit do sytosti.

  GRID - Day One Edition

  12 NEUVĚŘITELNÝCH ZÁVODNÍCH LOKACÍ
  Soutěžte v napínavých závodech v ulicích ikonických měst, na světoznámých okruzích a nádherných rovinkách. Mezi lokace patří Havana, Šanghaj, Brands Hatch, Indianapolis a spousta dalších, které nabídnou více cest v každé oblasti během různé denní doby a za různého počasí.

  závodní simulátor

  VÝZVA FERNANDA ALONSA
  Fernando Alonso, jeden z nejúspěšnějších závodníků moderní éry F1, Endurance a závodů Stock, se stává součástí hry GRID jako závodní konzultant a jeho vůz Renault R26 je dostupný ve hře. Postavte se jeho výzvám a získejte právo závodit se samotným Alonsem.

  grid 3

  6 NAPÍNAVÝCH TYPŮ ZÁVODŮ
  Užijte si výzvu různých herních režimů i editoru soutěží/závodů:
  Racing - Tradiční závodní režim se skupinovým startem a finišem se šachovanou vlajkou.
  Oval Racing - Postupný start s daným počtem kol.
  Time Trial - Jedno auto na trati/okruhu svádí závod s časem.
  Time Attack - Více aut na trati/okruhu, postupný start proti času.
  Skirmish - Hráči si mohou vyzkoušet auta nebo se pobavit s kamarády, zatímco čekají na hru pro více hráčů.
  Hot Lap – Vylepšete si postavení na startu před závodem díky nejrychleji zajetému kolu.

  okruhové závody

  RACECRAFT
  Inovativní okamžitý systém bodování, který hráče odměňuje za přesnou, zdatnou či smělou jízdu. Hráči mohou získávat body od spoluhráčů, soupeřů i úhlavních konkurentů a zlepšit si tak skóre offline i online.

  GRID - Day One Edition

  VÝZNAMNÝ SYSTÉM POŠKOZENÍ
  Poškození ve hře GRID má vliv na hráče i počítačové závodníky a navazuje na úspěšný systém poškození od Codemasters, který vizuálně a mechanicky ovlivňuje váš závod. Poškození bude mít vliv na vzhled i na ovládání a rovněž je možné kvůli němu závod nedokončit.

  závodní simulátor

  POSTUP HRÁČE
  Získávejte zkušenosti během závodění a Racecraftu a postupujte na vyšší úrovně, za což budete dostávat odměny. Hráči získají odměny za prestiž, karty hráče, nové spoluhráče i úspěchy v rámci celé hry. Závoďte v rychlých zápasech nebo povyšte své závodění na vyšší úroveň díky editoru online soutěží, a to buď v rámci veřejných her, či soukromých závodů s přáteli.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Honza

   Dobrý den. Budete dnes posílat aby to do zítřka přišlo? Dekuji za odpověď.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Při spuštění hry hned vidíte, že graficky nezaostává ale není to žádná sláva. Detaily aut jsou tak nějak průměrné. Odpustil bych malý obsah ( tratě/auta) kdyby byly graficky špičkové a destrukce s fyzikou zas o něco dál než předchozí díly. Ale tady jsem se nechal vyloženě napálit protože vše co jsme měl na Gridu rád tak je pryč. Tohle je osekaná verze předchozích všech Gridů. Nesnáším závody kde jsou auta z pancíře a přilepené lepidlem nebo čím k silnici. Kde předjedete 10 aut v první zatáčce tak že se o všechny v 200 km/h opřete bokem a rovnou tak i zabrzdíte. Nemělo se to jmenovat Grid a bylo by to v pořádku. Ale já chtěl nový Grid a dostal jsem něco jako Gran Turismo a dalších 10 her které mě nebaví. Jediná hra která mě bavila destrukci a strachem ze špatně projeté zatáčky je nejspíše pohřbená. Už to není ničím výjimečně a za ty peníze dostanete něco jako datadisk. Je mi trapně za vývojáře ale tohle snad nemyslí vážně.