Grotesque Tactics (PC) Klíč Steam
DIGITAL

219
Nákupem získáte 8 kreditů
 • 219 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Tahové
 • Bojujte taktické bitvy s vtipnými animacemi, nespatřenými dosud v RPG Typičtí členové družiny, jakými jsou arogantní Holy Avatar, krvežíznivý Vampire Solitaire, sladká ale horkohlavá Angel Angelina a mnoho dalších Nádherné venkovské krajiny a temné, zlověstné žaláře Skromně oděné panny osvobozené ze zajetí nemilosrdných monster Obrovští, detailně vykreslení a velmi zlí bossové Klasické RPG prvky: questy, poklady, obchodování, levelování a vybavování družiny složené z jedinečných hrdinů Příjemné dialogy s možností výběru odpovědí a hádanky ve stylu klasických adventur typu Monkey Island nebo Maniac Mansion

  Grotesque Tactics to je příběhové, satirické RPG se strategickým bojovým systémem. Skupina 10 antihrdinů bojuje v groteskním světě, který kombinuje rysy a stereotypy západních a asijských RPG strategií jakými jsou Final Fantasy Tactics, Heroes of Might & Magic a Fire Emblem.

  Grotesque Tactics splétá vtipný příběh a spoustu zábavných dialogů s narážkami na některé z nejúspěšnějších RPG her jakými jsou Oblivion, Gothic a Lord of the Rings.

  Abyste ochránili království před nemilosrdným kultem „Temné církve“, který vyvraždil všechny hrdiny a rytíře království, budete muset najmout pochybné vojáky a zachránit žárlivé panny, kteří vás budou následovat do boje jako vaše skupina.

  Herní funkce:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Grotesque Tactics (PC) Klíč Steam!