GT Legends (PC DIGITAL)
DIGITAL

149
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 149 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
 • Zlaté období autosportu se vrací. Zažijte prostřednictvím GT Legends jednu z nejúžasnějších závodních sérií, která obsahuje legendární cestovní vozy ze 60. a 70. let. Sesbírejte více než 90 originálních FIA GTC-TC týmových vozů a předveďte vaše jezdecké schopnosti na skutečných evropských tratích.

  GT Legends byly oznámeny v létě 2005 a prezentovány médii s ohromující odezvou. Jediná starost vyjádřená tenkrát přítomnými médii byla ta, že před tím je úplně odvařilo GTR a teď by potřebovali GT Legends ohodnotit ještě výš!

  GT Legends zachovává autenticitu zážitku z GTR a posouvá hratelnost na ještě vyšší úroveň díky režimu kariéry. Užijte si historická GT jako Ford Mustang, Shelby Cobra, Corvette, Jaguar, Lotus, TVR a jiné libůstky z 60. a 70. let.

  Hlavní vlastnosti: 

  Skutečné trati: Přes 25 variací na skutečné trati jako Imola, Monza, Donington a Mondello Park 5 úrovní obtížnosti: Nabícka zahrnuje snadný režim pro začátečníky i ultra realistický režim simulace. Režim kariéry: V tomto náročném režimu vyhrajte nespočet pohárů a kupte si vaše auto snů. Čistý realismus: Zažijte nepřekonatelnou úroveň realismu vytvořeného ve spolupráci s týmy FIA GTC-TC, včetně zastávek v boxech a nastavení vozů. Reálné zvuky: Naprosto autentické zvuky nahrané přímo ze závodních vozů FIA. Multiplayer: Ohromte vaše přátele vzácnými odemykatelnými auty a vyzvěte až 15 protivníků online.

  GT Legends © 2012 SIMBIN STUDIOS AB. Vyrobilo SIMBIN STUDIOS AB. Vydalo SIMBIN STUDIOS AB. Všechna práva vyhrazena. Na základě licence od FIA-GTC-TC Secretariat Germany. Všechny ostatní ochranné známky patří jejich výhradním vlastníkům.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí GT Legends (PC DIGITAL)!