GTR 2 FIA GT Racing Game (PC) DIGITAL
DIGITAL

149
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 149 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
 • Hra, která přinesla revoluci do závodního žánru.

  Následovník mezinárodními cenami ověnčené závodní simulace GTR nabízí reálné zpracování výzev automobilového závodění. Detailní, realistické znázornění silných aut a nádherných tratí a vylepšený jízdní model zajistí, že vám v těch bestiích se stovkami koní, rozhodně stoupne adrenalin v krvi.

  Začátečníci můžou začít autoškolou, kde je profesionální instruktor naučí základy závodního ježdění. Díky dynamickým změnám dne a noci a počasí, a působivému systému poškození se stávají vzrušující série závodů FIA GT napínavým herním zážitkem.

  Od vydání GTR2 v září 2006 získala hra širokou škálu ocenění. GTR2 simuluje 2003 a 2004 šampionáty FIA GT v letech 2003 a 2004.

  Hlavní vlastnosti: 

  Nově definovaný realismus: Reálná fyzika, dynamické změny dne a noci a počasí a také působívý model poškození. Velká variabilita: GT auta zpracovaná až do posledního detailu zahrnují třídy GT a NGT a závody 24H ze dvou sezón FIA GT. Skutečné okruhy: 34 různých variant tratí. Těžcí soupeři: AI závodí jako lidští protivníci. Nastavitelná úroveň: 3 různé režimy obtížnosti (Novice, Semi-Pro a Simulation). Spousta zábavy: 6 herních režimů (Open practice, Race weekend, Championships, Time trials, 24 Hour Races, Driving school). Mezinárodní soutěže: Plně integrovaný multiplayerový režim umožňuje závodit proti lidem z celého světa.

  Obsahuje tyto auta: 

  BMW M3 GTR BMW Z3 Coupe Corvette C5-R Gillet Vertigo Streiff Lister Storm Lotus Elise Lamborghini Murcielago Maserati MC12 Morgan Aero 8 Mosler MT900 Nissan 350Z Saleen S7-R Seat Toledo TVR T400R Viper GTS-R Viper Competition Coupe

  GTR2 FIA GT Racing Game © 2012 SIMBIN STUDIOS AB. Vyrobilo SIMBIN STUDIOS AB. Vydalo SIMBIN STUDIOS AB. FIA GT je licencováno od SRO. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí GTR 2 FIA GT Racing Game (PC) DIGITAL!