Guitar Hero 5 + kytara
X360

1 999
Nákupem získáte 40 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Párty, Hudební
 • V rámci kariéry má každý song nabízet nějakou výzvu, jejímž splněním se budete moci dočkat nových postav, zisku speciálních nástrojů či bonusů jako je bláznivý oblek, tak trochu na způsob vikinského kostýmu z World of Warcraft. Pro skupinové hraní již nemáte sdílet společný ukazatel - Rock Meter, každý z hráčů bude mít svůj vlastní. Teprve v okamžiku, kdy jednotlivec selže, mu kapela bude muset podat pomocnou ruku. A to dobře zvládnutým hraním, které již bude monitorovat jednotný ukazatel. V kladném případě se daný hráč znovu dostane do hry, pokud se ale nezadaří, kapela svou píseň nezvládla. Navrch zde mají být nachystané ještě nějaké hodně speciální momenty, do kterých se kapela musí správně trefit pro co nejvyšší dosažené skóre. V rámci multiplayerových klání nemá chybět zápolení mezi jednotlivci i celými kapelami a to dokonce při možném hraní na stejné nástroje, přičemž předmětem soupeření nemá být zdaleka jenom výše skóre. Díky tomu by versus snažení mělo být více unikátní a ještě zábavnější. V téhle souvislosti se mluví kupř. o režimu Momentum, kde se má po každých úspěšně zahraných dvaceti tónech navýšit obtížnost, naopak tři chyby tuhle laťku zase promptně sníží. Guitar Hero 5 má být zkrátka nejvíce vypilovaný díl a to také po designové stránce. Dočkáme se lepších animací, nasvícení, či herního HUDu. A samozřejmě také podpory GHTunes, služby, resp. komunitní platformy nejenom pro sdílení vámi vytvořené hudby s dalšími uživateli. Platformy, která už zaregistrovala přes 17 milionů downloadůl!
  Balení obsahuje kytaru.

  V rámci kariéry má každý song nabízet nějakou výzvu, jejímž splněním se budete moci dočkat nových postav, zisku speciálních nástrojů či bonusů jako je bláznivý oblek, tak trochu na způsob vikinského kostýmu z World of Warcraft. Pro skupinové hraní již nemáte sdílet společný ukazatel - Rock Meter, každý z hráčů bude mít svůj vlastní. Teprve v okamžiku, kdy jednotlivec selže, mu kapela bude muset podat pomocnou ruku. A to dobře zvládnutým hraním, které již bude monitorovat jednotný ukazatel. V kladném případě se daný hráč znovu dostane do hry, pokud se ale nezadaří, kapela svou píseň nezvládla. Navrch zde mají být nachystané ještě nějaké hodně speciální momenty, do kterých se kapela musí správně trefit pro co nejvyšší dosažené skóre. V rámci multiplayerových klání nemá chybět zápolení mezi jednotlivci i celými kapelami a to dokonce při možném hraní na stejné nástroje, přičemž předmětem soupeření nemá být zdaleka jenom výše skóre. Díky tomu by versus snažení mělo být více unikátní a ještě zábavnější. V téhle souvislosti se mluví kupř. o režimu Momentum, kde se má po každých úspěšně zahraných dvaceti tónech navýšit obtížnost, naopak tři chyby tuhle laťku zase promptně sníží. Guitar Hero 5 má být zkrátka nejvíce vypilovaný díl a to také po designové stránce. Dočkáme se lepších animací, nasvícení, či herního HUDu. A samozřejmě také podpory GHTunes, služby, resp. komunitní platformy nejenom pro sdílení vámi vytvořené hudby s dalšími uživateli. Platformy, která už zaregistrovala přes 17 milionů downloadůl!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • johny

   hele mam demicko a spivam do toho a nic zadny body my nenaskakujou ( jako do toho mikrofonu co mam k jaistyku) a nic newíte nedko co stim je plsky:ú dík predem

  • SlePyy

   Kdy budou i bicí ?

  • Eizor

   Bude ta kytara vylepšená oproti GH4? nebo bude stejná?

  • Asder

   Kdy přibližně v září to vyjde?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Guitar Hero 5 + kytara!