Halo 4 - Limitovana edice
X360

699
Nákupem získáte 28 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Halo 4 je zpět a započne zcela novou éru v Halo Universu. Ti z Vás, kteří Halo 3 mají dohrané s Legendary koncem, tak právě vy budete v příběhu nejdál. Halo 4 začíná právě v okamžiku probuzení Johna ze spánku do krutého vesmíru na zcela zlikvidované lodi. Vesmír i když se zdál být zachráněn a lidé našli mír, tak ve skutečnosti právě nyní začíná opravdová válka. Tvoří se nová hrozba a bude jen na lidech samotných, jak se jí postaví a na čí straně budou bojovat.
  Objednejte si hru včas a získejte zdarma dva DLC bonusy, skiny pro vaši postavu: Raptor armor skin a Curcuit armor skin.

  Limitovaná edice hry Halo 4 obsahuje exkluzivní zbroj Recruit, Avatara ve zbroji a Avatara v Kryo komoře, skin pro Vaši zbraň s názvem Prime a emblém Prime. Vše je zabaleno do limitované krabičky se Steelbookem a mnoho dalšího. Celé balení zde.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Falleen

   Pokud se někdo chystáte hrát, můj GT je HonZyczech.

  • Agens

   Prikladam se k dotazu Koky777 zda baleni limitované edice obsahuje map pack:-)

  • koky777

   Chci se zeptat jestli je v obsahu limitované edici i přístup ke třem Map Packum . Děkuji

  • Brundibar

   Tak osobně jsem čekal mnohem vyšší cenu. Paráda. Teď už jen jeden dotaz; Když jsem předobjednával Halo 4 (normální verzi) a do zprávy psal že budu chtít limitku pokud bude dostupná, bude mi objednávka změněna? Nebo se ohledně toho mám sám ohlásit emailem?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Halo 4 - Limitovana edice!