Harry Potter and the Order of the Phoenix
PS2

(5x)
399
Nákupem získáte 12 kreditů
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 12526
 • Ve hře Harry Potter a Fénixův řád se Harry vrací pátým rokem do školy v Bradavicích a zjišťuje, že většině kouzelnického společenství zůstala utajena pravda o jeho nedávném střetu se zlým lordem Voldemortem. Kvůli obavě, že ctihodný bradavický ředitel Albus Brumbál lže o Voldemorově návratu, aby oslabil jeho vliv a získal jeho místo, jmenuje ministr kouzel Kornelius Popletal novou učitelku obrany proti temné magii, aby dohlížela na Brumbála a bradavické studenty. Ale ministerstvem schválený kurz obranné magie profesorky Dolores Umbridgeové zastihne mladé čaroděje žalostně nepřipravené k tomu, aby se ubránili temným silám, hrozícím jim i celému kouzelnickému společenství, a tak s pomocí svých přátel Hermiony a Rona vezme Harry věci do svých rukou. Setkají se tajně s malou skupinou ostatních studentů, která si dá název Brumbálova armáda a Harry je naučí jak se bránit temné magii a připraví odvážné mladé kouzelníky na neobyčejnou bitvu, která na ně čeká.Black. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Evka

   ahoj,je tato hra opravdu v češtině nebo s českým dabingem.prosím pomozte mi někdo.

  • Wendigo

   Tahle hra funguje na PC(999Kč), PSP(899Kč), PS2(999Kč) i PS3(1699Kč).

  • Petr

   Chtěl bych se zeptat, jestli tahle hra funguje i na PS3? Vítete to někdo?

  • Karel

   Je dostupná i verze v původním anglickém znění nebo lze koupit pouze verzi s českým dabingem?

  • kaja fiala

   Hra Harryho Pottera a ohnivi pohar neni spatna to ne.ale je viborna.jeste jsem ju nehral ale moc bych ji chtel.je to muj nejoblibenejsi film.

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Hra, která určitě padne vhod ,,Pottroznalcům''.Svět je propracováný stejně jako grafická stránka hry, hru si užijete tak do momentu, až začnete hledat členy BA,pak jsem měl chuť vyhodit jí do koše :-)

Hra je vcelku vydařená.Doporučuji fanouškům Harryho Pottera.

hra vás zabaví

vřele doporučuji

Lší průměr kerý by mohl být ještě lepší kdyby nebyla hra tak krátká...Je to ale nejlepší díl v herní sérii Harrho Pottera...

Sledujte nás na instagramu