Hearts of Iron IV: Death or Dishonor (PC/MAC/LX) DIGITAL
DIGITAL

209
Nákupem získáte 8 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: 2. světová válka, Grand Strategy
 • Vyžaduje základní verzi hry Hearts of Iron IV pro platformu Steam ke hraní. Doplněk je součástí edice Field Marshal Edition, je obsažen v paketu Expansion Pass #1, majitelé této edice hry si ho nemusí kupovat samostatně.

  Osud národů spočívá ve tvých rukách

  Death or Dishonor je nový národní paket pro hru Hearts of Iron IV a pro hráče rozšiřuje možnost prožít největší konflikt v dějinách z libovolného pohledu. Tento nový paket se soustřeďuje na země, které se během II. světové války dostaly do kleští mezi Sovětským svazem a nacistickým Německem – byly nuceny přijmout těžké rozhodnutí – buď zahájí konflikt se světovými mocnostmi nebo vystaví nebezpečí své ideály, aby přežily.
  Obsahuje nové národní stromy soustředění pro Maďarsko, Rumunsko, Československo a Jugoslávii, doplněk Death or Dishonor přidává také nové unikátní události, charakteristické pro národy, grafický vzhled a hudbu, a také mnoho jiných prvků a poskytuje hráčům úplně nové způsoby prožívání - a změny – běhu dějin.

  Charakteristika:

  Čtyři nové stromy soustředění: Zakus válku z obtížné perspektivy Maďarska, Rumunska, Československa a Jugoslávie. Konverze výzbroje: Zrenovuj svůj arzenál tím, že budeš modernizovat starší jednotky – nebo využij dobytá vozidla a výzbroj. Nová hudba a grafický vzhled: 3 nová tématická hudební díla, jejichž autorem je skladatel Andreas Waldetoft, nový grafický obsah pro čtyři vybrané národy a také nové hlasy vojáků. Nové diplomatické a loutkové interakce: Licencionuj vojenské technologie, abys mohl dodávat jiným národům výzbroj na bitevní pole nebo prodávej svoje vynálezy tomu, kdo zaplatí nejvíce. Fašizující země obdrží nové úrovně područí, takové jako Reichskommissariat, s přístupem k licenci, průmyslu a strategickým zdrojům. Vlády ustanovené hráči jsou drženy v železném sevření a je jim ztěžováno osvobození se.

  © Paradox Interactive. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved. 

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Hearts of Iron IV: Death or Dishonor (PC/MAC/LX) DIGITAL!