Hearts of Iron IV: Sabaton Soundtrack Vol. 2 (PC/MAC/LX) DIGITAL
DIGITAL

128
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 128 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Ke spuštění vyžaduje základní verzi Hearts of Iron IV na platformě Steam.

  Paradox Development Studio a Hearts of Iron IV pokračují ve své hudební spolupráci se švédskou heavy-metalovou kapelou Sabaton. Ta je neznámější díky svým písním vyprávějícím reálnou historii válek. Kapela Sabaton poskytla licenci na 10 svých nových písní pro hru Hearts of Iron IV, každá z nich pak představuje jednu událost 2. světové války. Je to spojení vášnivých textů s hutnými power akordy.

  Písně obsahující v rozšíření Sabaton Soundtrack Vol. 2:

  Ghost Division -  Vypráví příběh bleskové 7. tankvé divize Resist and Bite - O historii belgické divize měřící se s německou přesilou. Coat of Arms - Představuje obtížnou německou invazi do Řecka. Uprising - Vzdává hold hrdinným účastníkům Varšavského povstávní. Screaming Eagles - Píseň o bitvách 101. výsadkové divize ve Francii. 40:1 - Vzpomínka na hrdinnou obranu Wizny, kdy polská vojska stála proti obrovké přesile. Panzerkampf - Píseň o bitvě u Kurska. Největší tankové bitvě všech dob. Smoking Snakes - Vzpomíná na tři brazilské vojáky, kteří se prostě odmítili vzdát. To Hell and Back - Píseň o Audie Murphym, který byl nejčastěji vyznamenávaným vojákem USA. The Last Battle - Vypráví o tom, jak skupina francouzských vězňů, německých dezertérů a amerických vojáků ubránila hrad Itter před divizí SS.

  © Paradox Interactive. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved. 

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Hearts of Iron IV: Sabaton Soundtrack Vol. 2 (PC/MAC/LX) DIGITAL!