Hell Warders (PC) DIGITAL
DIGITAL

319
Nákupem získáte 12 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Štítky: Kooperativní
 • Hrdinové mohou rozpoutat destruktivní schopnosti a rozmísťovat strategické obranné věže 4 Player Co-op - spojte své síly a bojujte s legiemi zla! Hell Warders podporuje spolupráci s přáteli nebo jinými členy komunity Warders Mnoho hratelných tříd - vyberte si ze seznamu různých hrdinů - každý s jedinečnými dovednostmi a schopnostmi Vylepšené postavy - získejte vyšší úroveň pro zlepšení svých dovedností a bonusy - porazte monstra svým způsobem Epic Enemies - porazte démonické příšery z pekla, ale nepodceňujte mechaniku soubojů s bossy Vytvořte si vlastní obranu - nastražte lukostřelce, katapulty a mágy a vyberte si, kam je umístit, abyste získali maximální obranný štít

  Hell Warders patří k podžánru her známých jako „akční obrana“, action-defense. Spolu s přáteli je vaším úkolem chránit Nexus před neúprosnými útoky démonů. Hrajte jako „Ash“, „Ember Knight“, odborník na zbraně působící v „Dead Eye Tainted“ nebo jako specialista na sobecké hrdiny „Samson III“, v čtyřčlenných týmech, abyste vytvořili funkční (a smrtící) obranný systém. Bojujte sami nebo s vojáky různých schopností a odolejte náporu hord démonů.

  Akce se odehrává na mnoha tematických mapách - každá s jedinečným ekosystémem. Použijte lukostřelce, katapulty a mágy a opatrně vybírejte, kam je postavíte, abyste získali maximální ochranu před útokem. Armáda démonů na nikoho nečeká a bude ze všech stran bezohledně útočit! Porazte démony silnou zbraní, bezkonkurenčními schopnostmi hrdinů nebo dokonce s podporou obřích chrličů!

  Klíčové vlastnosti:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Hell Warders (PC) DIGITAL!