Herní optická myš Genesis Krypton 700
PC

899
Nákupem získáte 17 kreditů
Herní předměty: Myš
 • Dárek k objednávce - Batoh Pallad 100 pro 15,6 notebooky

  Zkušení hráči vědí, že nejdůležitější v profesionální herní myši jsou základní funkce, které mají největší vliv na průběh hry. Dobrý snímač, rychlá odezva, optimální uchopení a přesnost, jsou základem pro efektivní hru. Myš Krypton 700 v sobě skrývá kromě vysoko kvalitního snímače řadu dalších funkcí, které z ní dělají smrtící nástroj v rukou houževnatého hráče.


  Herní optická myš Genesis Krypton 700

  KVALITNÍ SNÍMAČ
  Krypton 700 je vybavena jedním z nejkvalitnějším optických senzorů PMW3310, který splní požadavky i těch nejnáročnějších hráčů. Rozlišení v rozmezí od 400 do 7200 dpi, které lze měnit za chodu v 5 úrovních, zrychlení 30G, nebo rychlost 130 IPS patří mezi nejdůležitější vlastnosti myši. Široká škála rozlišení s možností individuálního nastavení v softwaru garantuje, že každý hráč si pro sebe najde optimální hodnotu. Navíc tento snímač je mimořádně přesný při nižších hodnotách DPI.

  natechw

  HERNÍ SOFTWARE
  Součástí myši Krypton 700 je herní software s možností nahrávání maker a profilů. Software také umožňuje naprogramovat velké množství funkci a přizpůsobit myš svým požadavkům. Díky vestavěné paměti si myš dokáže zapamatovat všechny nastavení i v případu připojení myši do jiného počítače.

  RGB PODSVÍCENÍ S EFEKTEM PRISMO
  Myš také nabízí podsvícení RGB, kde si každý uživatel může pomocí softwaru vybrat jednu z 16 milionů barev a odstínů pro každou z definovaných úrovní DPI. Další zajímavou funkcí je stylové podsvícení s efektem PRISMO - efekt měnící se duhy.

  Herní optická myš Genesis Krypton 700

  ODOLNÉ SPÍNAČE
  Každá profesionální myš musí být odolná na náročnější používání, a proto model Krypton 700 obsahuje spínače hlavních tlačítek značky OMRON z životností 20 milionů kliknutí, co je zárukou odolnosti a spolehlivosti.

  ERGONOMICKÝ TVAR
  Optimální tvar myši je základem vysoké efektivity a pocitu pohodlí během dlouho hodinových bitev, proto Krypton 700 obdržela ergonomický tvar přizpůsobený pro praváky, který je dodatečně pokrytý gumovým povrchem. Díky tomu myš nabízí pevné uchopení a plnu kontrolu nad pohybem myši i v těch nejžhavějších situacích.

  RGB podsvícení s efektem Prismo

  SPECIFIKACE
  Počet tlačítek: 8
  Počet programovatelných tlačítek: 8
  Snímač: Optický, PMW3310
  Rozlišení: 250 - 7200 DPI
  Snímkování: 1000 Hz
  Odezva: 1 ms
  Maximální rychlost zpracování dat: 6500 FPS
  Maximální zrychlení: 30G
  Rychlost: 130 ips
  Konektor: USB 2.0
  Délka kabelu: 200 cm
  Komunikace: Kabelová
  Podporované operační systémy: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac, Linux
  Další funkce: Plug & Play
  Šířka: 69 mm
  Výška: 38 mm
  Délka: 128 mm
  Hmotnost: 112 g
  Software: Ano
   
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Herní optická myš Genesis Krypton 700!