Vyhrajte luxusní PlayStation herní koutek
Ceny v hodnotě 250 000 Kč!

Soutěž skončila. Nezbývá už nic jiného, než napjatě čekat na vylosování výherce. Losování proběhne na Xzone Facebooku 5. ledna.

O co se hraje?

Vyvolený šťastlivec získá herní vybavení v celkové hodnotě 250 000 korun. Prohlédněte si, co všechno může být vaše!

TV Sony KD-75XE9005
  • obrovská úhlopříčka 189 cm
  • jemňoučké 4K UHD rozlišení
  • nekonečno funkcí díky Android OS
Sony STR-DN1080
  • špičkový zesilovač 7 x 165 W
  • Dolby Atmos, DTS: X, DTS-HD, Dolby TrueHD, WiFi, AirPlay, GoogleCast
Volant Thrustmaster T-GT + pedály
  • nejpokročilejší herní volant na trhu
  • potah z pravé kůže a dokonalý Force Feedback
Playseat F1 Redbull
  • posezení jako ve formuli 1
  • odolná konstrukce vydrží i nějaký ten prohraný závod
Konzole PlayStation 4 Pro
PlayStation VR
Domácí kino Sony BDV-N9200WB
X-Rocker - Oficiální PlayStation křeslo
PlayStation Platinum Wireless Headset
Dualshock 4 ovladač - bílý
PlayStation Plus na 3 roky
Balík 6 PS4 her

Pravidla soutěže

Co mám udělat?

Stačí v termínu od 15.11.2017 do 21.12.2017 (včetně) koupit alespoň jednu hru ze seznamu výše. Čím více her zakoupíte, tím větší šanci na vylosování máte. Když koupíte 3 hry, máte 3x větší šanci :)

Platí to jen pro objednávky na eshopu a nebo i na prodejně?

Do soutěže jsou zahrnuty všechny krabicové hry ze seznamu s libovolnou formou platby. U doručení dopravcem je nutné objednat online nejpozději do 21.12.2017 (včetně) a vyzvednout zásilku nejpozději 30.12.2017. Nevyzvednuté, zrušené či vrácené zásilky nebudou zahrnuty do slosování. U osobního odběru na Xzone prodejnách je nutné udělat vždy předem online rezervaci na www.xzone.cz a to nejpozději do 21.12.2017. Hru lze na prodejně vyzvednout do 30.12.2017 Nákupy na prodejnách bez předchozí online rezervace nebo vyzvednuté po 30.12.2017 nebudou do slosování zahrnuty. A i zde platí, že zrušené nebo vrácené rezervace na prodejnách nebudou zahrnuty do slosování.

Jaké údaje musím správně vyplnit, abych byl zařazen do slosování?

Platí standardní údaje, které běžně zadáváte při nákupu na Xzone. Tedy email, telefon a správná adresa. Bez platných údajů nejsme schopni výherce kontaktovat a musel by dostat šanci náhradní výherce. A to přeci nechcete. Adresa musí být na území České republiky.

Kdy proběhne vylosování výherce?

Vylosování proběhne 5. 1. 2018 za dohledu notáře a dalších svědků. V tento den bude také zveřejněn vítěz. Výherce musí být při převzetí výhry zletilý, případně mít právního zástupce (např. rodiče).

Jak dojde k předání výhry?

Předání výhry, včetně její instalace proběhne na adrese výherce 17. 1. 2018. Výherce souhlasí se zpřístupněním domu/bytu v tento den, aby mohla instalace vyhraných předmětů proběhnout. Dále souhlasí s vytvořením fotek a videozáznamu z celé instalace a předání výhry. Také souhlasí se zveřejněním tohoto materiálu pro potřeby promo aktivit Xzone, s.r.o.. Jednoduše řečeno z vás budou celebrity! :)

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci firmy Xzone s.r.o., redakce serverů Zing.cz, Hrej.cz a jejich rodinní příslušníci.