Heroes of Might and Magic III – HD Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

259
Nákupem získáte 3 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1002070" ["cena"]=> string(3) "259" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 259 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky
 • Nový HD zážitek: Znovu si užijte Heroes® III v HD, skutečné mistrovské dílo, které teď hráčům přináší aktualizovanou grafiku kompatibilní s širokoúhlými monitory.Užijte si nezapomenutelné Heroes® III se 7 vzrušujícími kampaněmi, více než 50 samostatnými mapami, lokálním multiplayerem a editorem map.
  Nejpopulárnější titul ze série Heroes všech dob se vrací v HD! 15 let uplynulo a vy můžete znovu prožít epický příběh královny Catherine Ironfist, která se vydává na cestu za sjednocením její rodné země a dobytím království Erathia.
  Formujte osudy mocných a magických hrdinů, velících armádám fantastických divokých stvoření ve hře, která je dnes ještě stále milníkem série Might and Magic Heroes.
  Might and Magic Heroes III je tahová strategie původně vydaná v únoru 1999.
  Hlavní vlastnosti:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Alsher

   Editor map sice funguje, ale nikdy si mapu nepustíte.
   Nedoporučuji, pokud chcete hrát svoje nebo random mapy.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Heroes of Might and Magic III – HD Edition (PC DIGITAL)!