Heroes of the Storm - Starter Pack
PC

249
Nákupem získáte 2 Kredity
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Fantasy, Pseudo
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 19448
 • – Odlište se v bitvě pomocí řady nejrůznějších unikátních hrdinů, doplňků pro hrdiny (skins) a jezdeckých zvířat a stvůr. Přizpůsobte schopnosti a možnosti svého hrdiny a pak rozsévejte zkázu v podobě náletů kostlivců ledových draků (Frost Wyrms), vše spalujícího pekelného ohně a mnoha dalších specialit.

  Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Jedná se o digitální kód v krabičce. Hra se aktivuje na Battle.net

  Startovní balíček obsahuje:
  - Pět hrdinů: Zagara, Sonya, Li Li, Jaina, Zeratul
  - Speciální skin pro hrdinu Ronin Zeratul
  - Zlatého tygra: unikátní mount dostupný pouze v tomto balíčku


  Máte už ve hře některou z těchto věcí? Vůbec nevadí! Každý předmět má v krabičce samostatný kód, takže jej můžete věnovat třeba kamarádovi.
  __________________________________

  Připravte se na smršť intenzivních týmových soubojů. Osvoboďte mocné kultovní hrdiny ze všech koutů epických světů vytvořených společností Blizzard a utkejte se v nekonečné bitvě o slávu, přežití a čirou zábavu...

  Vezměte útokem nejrůznější bojiště – Odhalte tajemství jednotlivých bojišť a zvyšte tím své šance na vítězství. Pirátské lodě duchů, vrtkavý Havraní pán (Raven Lord) a hrobní golemové (Grave Golems) můžou být stejně smrtelně nebezpeční jako tým protivníka. Přizpůsobte svou strategii okolnímu prostředí, nebo budete na hlavu poraženi.

  Povolejte nejslavnější hrdiny – Odemkněte pětici epických hrdinů v tomto Úvodním balíčku a poté si svoji sbírku rozšiřte zakoupením či odemčením dalších hrdinů i zlosynů, se kterými jste se již dvacet let mohli potkávat ve hrách společnosti Blizzard.

  Pobíjejte své nepřátele stylově – Odlište se v bitvě pomocí řady nejrůznějších unikátních hrdinů, doplňků pro hrdiny (skins) a jezdeckých zvířat a stvůr. Přizpůsobte schopnosti a možnosti svého hrdiny a pak rozsévejte zkázu v podobě náletů kostlivců ledových draků (Frost Wyrms), vše spalujícího pekelného ohně a mnoha dalších specialit.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Tomáš Pavlata

   Reagujeme na samotneho dodavatele, hra má mít více bonusů právě na základě toho, že ji koupíte v obchodě, budou zde ingame bonusy, které zatím nejsou oznámeny.
   .

  • assaluto

   Také by mě to zajímalo :-D

  • Zerthimon

   Mám vcelku rychlí dotaz. Co to je za předobjednávku hry, která bude zdarma (nákupy až případně ve hře)? Viz oficiální forum: http://us.battle.net/heroes/en/forum/topic/15700535417

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Heroes of the Storm - Starter Pack!

Sledujte nás na instagramu