Hexodius (PC DIGITAL)
DIGITAL

269
Nákupem získáte 10 kreditů
 • 269 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Logické
 • Svým zajímavým mixem dvousměrné střílečky, prozkoumávání a vylepšování láká HEXODIUS hráče, aby prozkoumali rozsáhlý komplex, vybavili svého drona mocnými předměty a vylepšeními a nakonec i uprchli ze smrtících spárů nepřátelských dronů v záři střel z laserových zbraní!
  Hlavní vlastnosti:
  Nádech střílečky z automatů: Intenzivní taktické bitvy v 6 různých arénách v režimu Arcade.3 typy misí a bitvy s bossy v režimu příběhu: přežij, znič, ubraň.25 typů nepřátel, proti kterým budete bojovat, přičemž každý představuje unikátní nebezpečí.Vyšplhejte se na vrchol online žebříčků nejlepších.Komplexní prozkoumávání: 6 rozličných světů k prozkoumání a projití.Rozličná prostředí a herní mechaniky pro každé z 6 bludišťKaždý režim obtížnosti má jiné zakončení.Upravování drona: Přes 40 předmětů a vylepšení, která můžete použít a chytře je kombinovat, abyste získali výhodu v bitvě.Nastavte si pořadí odemykání předmětů podle toho, co potřebujete nejvíc.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Hexodius (PC DIGITAL)!