Hidden & Dangerous 2: Courage Under Fire (PC DIGITAL)
DIGITAL

265 
Nákupem získáte 10 kreditů
 • 265 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: Historické, Taktické, 2. světová válka
 • Hidden & Dangerous 2 je taktická střílečka z pohledu první a třetí osoby, která navazuje na úžasném úspěchu hry Hidden & Dangerous. Vedete malou četu spojeneckých vojáků hluboko za nepřátelské linie, abyste během druhé světové války vykonali tajné mise. Napínavý příběh vás zavede do Evropy, Afriky, Barmy a dalších lokacích po celém světě. Každé kritické rozhodnutí má vliv na vás, vaše muže a vaši zemi. Tento jedinečný mix akce, strategie a taktiky vás nutí využívat mozek stejně jako spoušť.

  Zásobte svou četu řadou zbraní včetně pistolí, odstřelovaček, granátů a bazuk! Plně interaktivní prostředí vyobrazuje neschopnost ospalých stráží, šokující rychlost elitního německého batalionu, který pozoruje vaše pohyby, a vyděšený vzhled nepřátel, když jim pod nos strčíte hlaveň své pušky! Dokončete přes 20 misí v 9 kampaních od bujných džunglí jihovýchodní Asie po drsné africké pouště. Ovládejte celou řadu vozidel včetně náklaďáků, tanků, motorek a letadel.

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

  ©2018 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K a jejich příslušná loga jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Hidden & Dangerous 2: Courage Under Fire (PC DIGITAL)!