Hitman Codename 47 (PC) DIGITAL
DIGITAL

79
Nákupem získáte 0 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Stealth, Krvavé
 • Plánujte každý úkol, abyste získávali různé zbraně, data ze systémů pozorování a přístup k různým cestám, jak úkol splnit. Zdokonalte své dovednosti díky obsáhlým tréninkům obratnosti a zacházení se zbraní. Dostaňte se k zbraním z černého trhu, návnadám, pastím a personálu díky inovativnímu systému peněžních odměn. Umělá inteligence redefinuje žánr "Thinking Shooter" - střílečky, u kterých musíte myslet.  Poutavá a vyzrálá zápletka tažena ohromující filmovou vizáží. Průlomový 3D engine nabízí úplnou fyziku objektů, deformace, modelování zbraní a nepřekonané animace postav.


  Jako záhadný profesionální zabiják musíte nepozorovaně a takticky řešit problémy, abyste přijali, vykonali a dokončili svůj úkol s minimální pozorností a maximální efektivitou. Za určitou cenu máte přístup k těm nejprohnanějším zařízením, ovšem to, jak je využijete určí, jestli sami ukončíte kariéru jako milionář, nebo odejdete do "věčného důchodu".
  Hitman je nejdokonalejší a nejbohatší atentátník na světě, nicméně je sužován svou znepokojivou minulostí - podvodem a "genetickou řezničinou". Geniální příběh se vyvíjí v průběhu pěti kapitol plných akce, jež Vám zastaví tep srdce. Pamatujte, svět kontraktů smrti odměňuje spíše bystrý intelekt, než rychlý prst na spoušti.
  Vlastnosti

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Hitman Codename 47 (PC) DIGITAL!