Hitman - The Complete First Season
PS4

799
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS, PS4 Pro Enhanced
 • Hra se více než kdy dříve soustředí na naprostou svobodu vašeho konání. Kam půjdete, kdy zaútočíte a koho zabijete - vše je jen na vás. Základní herní design tedy vychází z prvních Hitman her, několik prvků si ale odnáší i z posledního dílu Absolution.
  EDICE OBSAHUJE
  - tři bonusové balíčky misí, včetně misí The Icon a House Built on Sand, plus nadcházející misi Landslide.
  - verze pro PS4 obsahuje navíc 6 dodatečných exkluzivních misí The Sarajevo Six missions.

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází na to, co šlo Hitmanovi vždy nejlépe. Obrovské úrovně se spoustou osob a herních možností, ale pouze jedním hlavním úkolem. Sprovodit ze světa svůj cíl a splnit zakázku.  JSTE AGENT 47
  Za naším světem je ještě jeden. Svět bez národů, spravedlnosti a etiky. Svět, který nikdy nespí. Existuje všude. A jakmile do něj jednou vejdete... už není cesty zpět. Vítejte ve světě vražd. Jste Agent 47, ultimátní zabiják. S podporou vaší dlouhodobé pravé ruky Diany Burnwood a sílou International Contract Agency, operujete po celém světě a odkrýváte konspirace v nejvyšších patrech světové mocenské elity.  ZAKÁZKY PO CELÉM SVĚTĚ
  V novém Hitmanovi budete plnit kontrakty na mocných a vysoce postavených cílech v exotických zemích po celém světě. Od luxusní módní přehlídky v Paříži a prosluněné břehy Itálie, až k zaprášeným a hlučným trhům v Marrákéši. Každá lokalita bude jedna obrovská úroveň s obrovským počtem lidí  a možností jak splnit úkol.  SVOBODA KONÁNÍ
  Hra se více než kdy dříve soustředí na naprostou svobodu vašeho konání. Kam půjdete, kdy zaútočíte a koho zabijete - vše je jen na vás. Základní herní design tedy vychází z prvních Hitman her, několik prvků si ale odnáší i z posledního dílu Absolution.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (16)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   tanorak: Definitive edice obsahuje ještě několik bonusů navíc. Tato Complete First Edition se už doprodává a další kusy nebudou.

  • tanorak

   Mohu se zeptat, jaký je rozdíl mezi definite edition a complete first season?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   MichalH: Hru jde hrát i bez znalosti příběhu, občas je ale velmi dobré rozumět dialogům pro lepší splnění mise.

   Pokud jste dohrál předchozí Hitmany, tak zde o mnoho více textu není.

  • MichalH

   Zdravim, chtěl bych se zeptat, zda se hra dá bez větších problému hrát i bez velkých znalostí angl. jazyka.Jestli tam hraje velkou roli příběh a dialogy či nikoliv, díky

  • LKN

   @ RomiDush: a proto je lepší nepředobjednávat nebo nekupovat "nehotovou" hru. Ti, co hru kupovali epizodicky, měli prostě bonus v tom, že hru hráli dříve.

  • RomiDush

   Tohle mi od tvůrců přijde trochu nefér tah. Jak k tomu přijdou ti, kteří je (tvůrce) podpořili během uběhlého roku s epizodickým vydáváním a pak přijdou s tím, že všechno dají na jeden disk včetně bonusů a ti, co hru už mají, ostrouhají a bonusové mise nedostanou? Je to celé na hlavu postavené.

   Osobně jsem dostal sběratelku k Vánocům, ale tenhle přístup mě štve za všechny ty poctivé blbce, co čekali na nové epizody celý rok..

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   nocs: Steelbook tam samozřejmě je. Edice je zabalena přímo v něm, není to žádný bonus :)

  • nocs

   Dobrý den, jak je to přesněji se steelbookem? Obrázek v popisu ukazuje, že se jedná o steelbook edici, ale v seznamu, co edice obsahuje, uveden není. Díky

  • Lukáš

   Měla by být za předobjednávky, tak je asi myšleno za digitální. Děkuji

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Lukáš: Neobsahuje, toto je krabicové vydání, které vyjde až na konci roku.

  • Lukáš

   Dobrý den, obsahuje tato edice přístup do bety, která proběhne od 12.2.? Děkuji.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Hired: Hra vyjde nejdříve digitálně po jednotlivých epizodách a až na konci letošního roku dorazí kompletní krabicové vydání.

   O sběratelce právě jednáme, věříme, že ji brzy přidáme do nabídky!

  • Hired

   Zdravim. Jak je to s informaci, ze hra bude na epizody kdy cena prvni ma byt cca 400kc? A co pak sberatelska edice? Diky.

  • Pytec

   Neví se něco o sběratelské edici?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Weer: S největší pravděpodobností nebudou.

  • Weer

   cz tit budou ?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Hitman - The Complete First Season!