Hue Game and Soundtrack Bundle (PC DIGITAL)
DIGITAL

439
Nákupem získáte 5 kreditů
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1005108" ["cena"]=> string(3) "439" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 439 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Arkáda, Logické, 2D hra, 2D adventura, 2D plošinovka, Metroidvania
 • Mistakes Apex Reconciliation A Grey Mist Reunion With Compliments (Hue Credits)
  Hue Game and Soundtrack Bundle obsahuje:
  Hru Hue Oficiální soundtrack  
  Hue
  Logická plošinovka Hue nabízí živé, cenami ověnčené dobrodružství, ve kterém měníte svět změnou barvy jeho pozadí. Prozkoumejte nebezpečné šedé oblasti a odkryjte barevné úlomky na své pouti  za nalezením zmizelé matky. Když překážky získají stejnou barvu jako pozadí, zmizí, a na tomto principu fungují  nové a vzrušující hádanky - plné nebezpečí, tajemství ... a nepopsatelných barev.
  Klíčové funkce
  Unikátní mechanizmus pro hru s barvami, který nabízí nový obrat v klasické dobrodružné hře. Příběh, který se dotýká témat jako jsou láska, ztráta, bytí a výčitky. V tomto světě potkáte mnoho pozoruhodných postav  s vlastní osobností a příběhem. 30 originálních hudebních skladeb, složených výhradně pro Hue. Příběh vypráví Anna Actonová a Matthew Wade, známí britští televizní profesionálové. Hra používá pro jednotlivé barvy symboly, proto ji mohou hrát i lidé trpící barvoslepostí.
  Soundtrack
  Autor: Alkis Livathinos. Obsahuje tyto skladby
  Dearest Hue (Hue Main Theme) Prelude Home Fragments Droplets Brink of Unreality Impossible Colours Autumn Vessels Blood and Wine Dem Bones To Forget Knowledge Civilisations Lost Elysian Breakthrough Great Machines A Coloured Image of the Sun Distant Flurries Paths The Both of Us Surfaced Memories Hallowed Halls
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Hue Game and Soundtrack Bundle (PC DIGITAL)!