Hunters Trophy 2 - Europa (PC) DIGITAL
DIGITAL

249
Nákupem získáte 9 kreditů
Aktivace: Aktivační klíčAktivační klíčLokalizace: Angličtina
Kód produktu: 6070
 • Tři herní režimy: Lovecká sezóna: Získávejte nové lovecké licence a odemykejte nové dovednosti. Střelnice: Trénujte na asfaltových holubech, střílení kachen, na statických nebo pohybujících se cílech a porovnávejte vaše výsledky s vašimi přáteli. Víkendový lov: Prozkoumejte lovecké oblasti podle vašeho výběru a zúčastněte se různých aktivit (používání loveckých skrýší, střílení ve skoku, pronásledování...). Pět prostředí: močály Camargue, pláně Corr?ze, švýcarské Alpy, vysokohorská jezera, Černý les. Více než 20 různých typů cílů: divočák, jelen, liška, kamzík, zajíc, bažant, kachna... Tři fáze lovu: stopování, pronásledování a odstřel Vyberte si ze 3 loveckých psů s rozdílným chováním a hrajte za ně během stopovací fáze. Přes 30 různých loveckých výprav. 10 odemykatelných zbraní. Obdivujte vaše úspěchy v místnosti s trofejemi.

  Zažijte skutečné vzrušení z lovu! Kompletnější, zábavnější a realističtější než kdy dřív! Série Hunting Challenge si získala reputaci nejlepší lovecké simulace na konzolích.

   

  Realistické chování zvířat, různá prostředí, zbraně, zvířata, lovecké výpravy, vybavení a odemykatelné schopnosti, online žebříčky, trénink střílení na statické i pohyblivé cíle... všechno tohle dohromady nabízí unikátní herní zážitek, který potěší zkušené hráče, nováčky i hráče hledající něco nového.

   

  Hlavní vlastnosti:

  Tři herní režimy: Lovecká sezóna: Získávejte nové lovecké licence a odemykejte nové dovednosti. Střelnice: Trénujte na asfaltových holubech, střílení kachen, na statických nebo pohybujících se cílech a porovnávejte vaše výsledky s vašimi přáteli. Víkendový lov: Prozkoumejte lovecké oblasti podle vašeho výběru a zúčastněte se různých aktivit (používání loveckých skrýší, střílení ve skoku, pronásledování...). Pět prostředí: močály Camargue, pláně Corr?ze, švýcarské Alpy, vysokohorská jezera, Černý les. Více než 20 různých typů cílů: divočák, jelen, liška, kamzík, zajíc, bažant, kachna... Tři fáze lovu: stopování, pronásledování a odstřel Vyberte si ze 3 loveckých psů s rozdílným chováním a hrajte za ně během stopovací fáze. Přes 30 různých loveckých výprav. 10 odemykatelných zbraní. Obdivujte vaše úspěchy v místnosti s trofejemi.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Hunters Trophy 2 - Europa (PC) DIGITAL!