HYPERNOVA: Escape from Hadea
Digital

319
Nákupem získáte 3 kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamTyp hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Tower Defense
Kód produktu: 7434124
 • Hypernova kombinuje klasickou realtimovou strategii s herním žánrem „Tower Defense“, a to vše v obrovském otevřeném světě a stává se díky tomu něčím výjimečným - originálním RTDS! Vy rozhodnete, na kterém místě podivné cizí planetě přistanete s vaší mateřskou lodí, které suroviny budete sbírat, jakou technologii zkoumat a kam umístíte nebo přesunete obranné věže, když na vás budou útočit vlny legračních zvířat. Mimozemský svět Hadey je pestrý a okouzlující, ale nedopusťte se chyby: jedná se o hlubokou a různorodou strategickou hru s citlivostí her ze staré školy.  Máte rádi RTS? Co Tower Defense? Pak si určitě pořiďte Hypernovu! V této vzrušující a inovativní nabídce RTS a TD je planetový systém v nebezpečí. Jeho hvězda se stává nestabilní. Uvědomuje si, že je jen otázkou času, než apokalyptická exploze zničí celou svou planetu, Scynthians vymýšlí plán uniknout a obnovit civilizaci někde jinde. Spása spočívá v mezihvězdném teleportačním zařízení.


  Bohužel suroviny, potřebné k vybudování a uvedení do provozu takového zařízení, jsou už dávno vyčerpány. Jediným místem nabízejícím víc je blízký měsíc Haya, nehostinný svět s toxickou korozívní atmosférou, obývaný podivnými bytostmi. V zoufalé snaze zachránit svou rasu vysílají Scynthové tam výpravu, aby našli způsob, jak napravit únikovou technologii a zachránit svou kulturu před vyhynutím.


  Zapojte se do role Scynthian vůdce a učinit první krok k ukládání tohoto dlouho-žijící a dlouho-ušlechtilý závod od zapomnění.


  Prozkoumejte jedinečné prostředí měsíce Haya a objevte několik typů krajiny.
  Vyhledejte minerály, které lze použít k vybudování a napájení Scynthian technologie.
  Vybudovat osady umožňující Scynthians přežít drsné podmínky Haya.
  Zvyšte počet obyvatel.
  Nelineární odemykání technologií v rozsáhlém technologickém stromu.
  Vybudujte systém obrany věže v boji proti nepříjemným domorodým tvorům.
  Vytvořte a napájejte Hvězdný most, teleportační zařízení.
  Podívejte se na starověké památky kolem Měsíce.
  Vychutnejte si nesmírnou zábavu v této autentické směsi RTS a TD!

  Hypernova łączy klasyczną strategię czasu rzeczywistego z grami typu Tower Defense w rozległym otwartym świecie, stając się czymś specjalnym - oryginalnym RTDS! Ty decydujesz, gdzie wylądować statek kosmiczny na dziwnej planecie, jakie zasoby zebrać, którą technologię zbadać i gdzie postawić lub przesunąć wieże obronne, by zwalczyć fale zabawnie wyglądających bestii. Obcy świat Hadei jest kolorowy i czarujący, ale nie pomyl się: jest to głęboka i zróżnicowana gra strategiczna ze staroświeckimi zagrywkami.


  Czy lubisz gry RTS? A może Tower Defense? W tym ekscytującym i innowacyjnym połączeniu RTS i TD system planetarny jest w niebezpieczeństwie. Jego gwiazda staje się niestabilna. Uświadomiająć sobie, że to tylko kwestia czasu, zanim eksplozja zniszczy ich całą planetę, Scyntianie wymyślili plan ucieczki i odbudowania swojej cywilizacji gdzie indziej. Zbawienie leży w międzygwiezdnym urządzeniu teleportacyjnym.


  Niestety, surowce potrzebne do budowy i zasilania takiego urządzenia już dawno zostały wyczerpane. Jedynym miejscem oferującym ten materiał jest pobliski księżyc Haya, niegościnny świat z toksyczną, korozyjną atmosferą, zamieszkany przez dziwne stworzenia. W desperackim wysiłku, aby uratować swoją rasę, Scyntianie wysyłają tam ekspedycję, aby znaleźć sposób na zasilanie technologii niezbędnej do ucieczki i uratowanie ich kultury przed wyginięciem.


  Zaangażuj się w rolę przywódcy Scynthian i wykonaj pierwszy krok na drodze do ocalenia tej długowiecznej i długowłosej rasy od zapomnienia.


  Poznaj unikalne otoczenie księżyca Haya 
  Poszukaj minerałów, które można wykorzystać do budowy i zasilania technologii Scynthian
  Zbuduj osady, pozwalając Scyntianom przetrwać trudne warunki na Haya
  Rozwijaj populację
  Odblokowywuj technologie w rozległym drzewie technologicznym
  Zbuduj system obrony wieży, aby walczyć z wstrętnymi, rdzennymi mieszkańcami 
  Zbuduj i zasilaj Stellar Bridge, urządzenie teleportacyjne
  Poszukaj starożytnych reliktów wokół księżyca
  Poczuj ogromną frajdę z tej autentycznej mieszanki RTS i TD!

  © 2017 ActaLogic D.O.O. All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si HYPERNOVA: Escape from Hadea? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

onepiecemerch, goingmerryship, sberatelskafigurka
SeaOfStarsArt, hernicteni, BookOfArt, indiehra
devadesatky, zlatojsemdoma, sberatelskafigurka, dinosaurove
piratizkaribiku, figurka, sberatelskafigurka
gamestory, ceskehry, hernihistorie
playstation5, playstationportal, ps5