iBomber Attack (PC) DIGITAL
DIGITAL

149
Nákupem získáte 5 kreditů
Lokalizace: Angličtina
 • Tankastická akce. Plynulá hratelnost. 24 akčních misí. Úžasně detailní grafika. Sbírejte zlato a kupujte vylepšení. Vyhrávejte Victory Points na vylepšení. Obrovské úrovně k průzkumu a ničemí. Uspokojení z ničení úplně všeho!

  Legendární série iBomber se vrací, ale tentokrát je čas na ÚTOK! Skočte do svého tanku a připravte se prostřílet si cestu Evropou a porazit nepřítele! Se svými 24 misemi plnými explozivní akce, představuje iBomber Attack kanistr vysokooktanové zábavy, které se nebudete chtít vzdát.

   

  Přehlídka destrukce: Od likvidace námořních přístavů, letišť a tajných základen po odstřelování zástupů vojáků s plamenomety, to je 24 úrovní nekončící velkorážní akce. Úžasná palebná síla: Získávejte "Victory Points" a sbírejte zlato, abyste si mohli vylepšit váš tank bombami, protibunkrovými střelami, rotačními kulomety, plamenomety, raketami, vzdušným útokem, zásobováním nebo super boostem. iBomber žije: Nacpaný kvalitní hratelností, vizuálním zpracováním a zvuky, díky kterým byl původní iBomber tak oblíbený, iBomber Attack zajistí přežití této legendy!

   

  Hlavní vlastnosti:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí iBomber Attack (PC) DIGITAL!