Illusoria (PC DIGITAL)
DIGITAL

239 
Nákupem získáte 9 kreditů
 • 239 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D adventura
 • Illusoria je plošinovka ve 2D, která navazuje na všechny ty plošinové hry, které vyšly v 90. letech. Jako byly hry Flashback, Heart of Darkness nebo Another World.
  Illusoria je hra, ve které se hráči mohou ponořit do fantastického světa plného úžasných postav a děsivých netvorů. Místo, ve kterém smrt číhá na každém kroku a ve kterém trpělivost a zkušenost budou tvými nejlepšími spojenci.
  Proroctví se naplnilo a Loutkář vyšel z hlubin; připraven zničit světy, na které narazí na své cestě jen kvůli své přítomnosti, a měnit živé bytosti v ohavné obludy, které atakují a zabíjejí všechno v dosahu, a on opět získává moc.
  Jako Strážce Plamene musíš chránit království Illusorie, jeho obyvatel a Amélii, jeho císařovnu. Abys to mohl dokázat, musíš během svého dobrodružství získat sílu Ochránce  a díky ní porazit Loutkáře a jeho hordy nestvůr. Čas běží v tvůj neprospěch a císařovna na tebe spoléhá.
  Charakteristika hry:
  Budeš mít možnost hrát svým tempem, kromě toho s růstem tvé moci se také zvýší tvoje zručnost v boji. Hlavní dovednosti jsou mj. běh, dřepy, válení se, šplh, chytání se okraje nebo skoky různě dlouhé podle přesnosti potřebné ke skočení.Při průchodu dějem se naučíš, jak vrhat ohnivé koule, tvořit hořící terče na ochranu před protivníky nebo celý v plamenech se vrhat na protivníky. Avšak do té doby budeš bezbranný.Hra ti umožní vybrat si mezi co nejrychlejším průchodem dalších úrovní a  zastavením se kvůli tomu, abys se dozvěděl něco více o historii Illusorie a jejích obyvatel pomocí systému poznámek a svitků, které můžeš během dobrodružství sbíratHerní rozhraní, omezené výhradně na okénka s textem během dialogů, bylo odstraněno z jiných oblastí pro větší immersi ve světě Illusorie.Během náběhu monitoru uvidíš pokrok své postavy v její cestě krajinou na ilustrované mapě, která se bude odkrývat, když budeš procházet různými herními oblastmi.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Illusoria (PC DIGITAL)!