Imperator: Rome Deluxe Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

1 179
Nákupem získáte 47 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, On-line multiplayer
Štítky: Grand Strategy
 • Předobjednejte si hru a získejte balíček EPIRUS FLAVOR PACK:

  Jak se římská moc rozšířila na řecké kolonie v jižní Itálii, byla nucena bojovat s jedním z velkých generálů klasického světa. Pyrrhus z Epiru, válečník západního Řecka a žadatel makedonského trůnu, se stane proslulým kvůli vysokým nákladům na vítězství proti římským legiím, ale zanechal za sebou dědictví vojenského génia, kterého Hannibal z Kartága považoval za druhého po Alexandrovi.

  Epirus Flavour Pack přidává do hry Imperator: Rome události a souvislosti pro krátkou, ale slavnou kariéru Pyrrha.

  Jedinečný model armády pro Epirus Unikátní model lodi pro Epirus Speciální památka: Dodónská věštírna 6 řetězových událostí související se životem Pyrrha z Epiru, každá s novou grafikou Jedna nová hudební skladba

  Obsah Deluxe Edition:

  Balíček Hellenistic World Flavor Pack Digitální artbook Tapety Ikonu a avatar

  Balíček Hellenistic World Flavor Pack:

  Říše Alexandra je rozdělena na samostatná království a bývalí generálové a funkcionáři se hádají o jeho plášť. V Egyptě, slavný Ptolemaios zadržuje tělo velkého dobyvatele a bohatství Nilu. Seleukos upevnil svou moc v Persii, zatímco Antigonos vybudoval základnu v Anatolii. Krutý Lýsimachos vládne v Thrákií a Makedonie, srdce říše, připadla Kassandrovi.

  Tento balíček přidává nové modely jednotek pro doplnění herního zážitku.

  4 nové modely armád: Unikátní návrhy armády pro Makedonii, Phrygii, Seleukovce a Thrákii. 4 nové modely lodí: Unikátní konstrukce válečných lodí pro Egypt, Makedonii, Phrygii a Seleukovce, včetně zobrazení slavných helénských lodí. Zvláštní památky na mapách: Alexandrovo mauzoleum, Akropole Rhodos, akropole v Pergamonu, palác v Ai-Khanoumu, Alexandrijská knihovna a palác Argeovců v Makedonii Šest helénských událostí řetězové události Alexandra: Pokuste se ukrást pozůstatky Alexandra Velikého a postavit památník jeho paměti. Nové událost - umění: Věnujte nové umění vloženým jedinečným událostem. Nová hudba

   

  Alexandr. Hannibal. Caesar. Tito skvělí lidé a mnozí další utvářeli osud kontinentu. Mocní králové, moudří generálové a samozvaní bohové zanechali své stopy na území starověkého Středomoří. Kolem tohoto moře semknuté národy zakoušely své schopnosti a ctnosti v zuřivém boji, jejich kulturní a politické dědictví neoddělitelné od toho, co chápeme jako západní civilizaci. Ale nic nebylo zaručeno. Budete schopni změnit historii ve hře Imperator: Rome?

  Imperator: Rome je nejnovějším velkým strategickým titulem od Paradox Development Studio. Hra se odehrává v bouřlivých staletích nástupců Alexandrijské říše na východě až po vznik Římského impéria. Imperator: Rome vás zve k prožití okázalosti a výzev spojených s budováním impéria v klasickém období. Spravujte obyvatelstvo, dívejte pozor na zrádce a věřte svým bohům.

  Vlastnosti Imperator: Rome:

    

  Správa postav:

  Živý svět postav s různými dovednostmi a vlastnostmi, které se časem změní. Budou řídit váš národ, vládnout vašim provinciím a řídit vaši armádu a flotily. Představujeme také novou, více lidskou stránku počítačových postav.

  Rozmanité populace:

  Občané, svobodní lidé, kmeny a otroci - každá populace má svou vlastní kulturu a náboženství. Bez ohledu na to, zda naplní vaše armády, vyplní vaše pokladnice nebo zaplní kolonie, dbejte na jejich štěstí - váš úspěch závisí na jejich uspokojení.

  Taktika bitvy:

  Vyberte přístup před bitvou, abyste čelili úskokům vašich nepřátel.

  Vojenské tradice:

  Každá kultura má jedinečný způsob vedení války. Římané a Kelti mají různé možnosti na výběr. Odemkněte jedinečné bonusy, schopnosti a jednotky.

  Různé typy vlád:

  Veďte senát v republice, udržuje dvůr v monarchii, odpovídejte klanům v kmenovém systému.

  Barbarové a povstání:

  Migrace barbarů může drancovat nebo získat nejlepší území, zatímco neloajální guvernéři nebo generálové se mohou obrátit proti vám - a vezmou si s sebou své armády!

  Obchod:

  Zboží poskytuje bonusy domovské provincii. Používáte zásoby pro místní nadvládu nebo budete obchodovat s přebytky k násobení bohatství?

  Zlepšování provincií:

  Investujte do budov, silnic a opevnění, aby vaše království bylo silnější a bohatší.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Imperator: Rome Deluxe Edition (PC DIGITAL)!