Impulsion
Digital

98

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Sci-Fi, 3D plošinovka
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004986
 • HLAVNÍ VLASTNOSTISuperrychlá plošinovka z pohledu první osobyNáročné úrovně zajistí zábavu na mnoho hodinPříběhový režim s fascinujícím sci-fi příběhem plným zábavných dialogůVystoupejte vysoko v hodnotících žebříčcích Steamu. Vyzvěte svět... a přáteléSpeedrunový režim s časovým omezením pro hráče, kteří se nebojí největších výzev
  Vytvořte si cestu 25 úrovněmi se stoupající obtížností, využívejte fyziku a střílejte silová pole k urychlení nebo zpomalení sebe a vašeho prostředí!
  Jste unaveni ze snadných her? Spusťte režim rivality nebo speedrunový režim a dostaňte se na vrchol žebříčků! Hoďte rukavici přátelům, hráčům na internetu a sobě! Připravte se ... nebude to snadné.
  HLAVNÍ VLASTNOSTISuperrychlá plošinovka z pohledu první osobyNáročné úrovně zajistí zábavu na mnoho hodinPříběhový režim s fascinujícím sci-fi příběhem plným zábavných dialogůVystoupejte vysoko v hodnotících žebříčcích Steamu. Vyzvěte svět... a přáteléSpeedrunový režim s časovým omezením pro hráče, kteří se nebojí největších výzev
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Impulsion? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskypokoj
assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram