Infinium Strike
Digital

164
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamTyp hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004642
 • Plná story kampaň se čtyřmi úrovněmi obtížnostiNekonečný Arcade Mode a umístěte své skóre na vrcholu žebříčkuŠiroké možnosti taktiky používáním věží, dronů a SuperTech vlastnostíRealistické 3D prostředíKariérní postup – od vojína po admirála
  Píše se rok 2170. Jedna za druhou, lidské kolonie padly díky zdánlivé nekončícím invazním silám tajemných organických lodí známých jen jako Wrog. Celé armády lidských sil byly ztraceny. Naše poslední naděje spočívá v rukách lodě Freedom Strike, masivní bitevní loď napěchovaná bitevními věžemi a flotilou dronů s jediným účelem – vyhladit Wrogy a zachránit naši rasu.
  Infinium Strike je originální taktická hra žánru Tower Defense, ve které zaujímáte pozici zbraňového důstojníka na palubě TSF Freedom Strike. Ze zničených lodí sbírejte Infinitum – živoucí kov kosmu – a vytvořte silné zbraňové systémy, smrtící letku dronů a obraťte tak průběh války s Worgy. Přežije Freedom Strike nekonečné vlny nepřátel?
  Přednosti hry:
  Plná story kampaň se čtyřmi úrovněmi obtížnostiNekonečný Arcade Mode a umístěte své skóre na vrcholu žebříčkuŠiroké možnosti taktiky používáním věží, dronů a SuperTech vlastnostíRealistické 3D prostředíKariérní postup – od vojína po admirála
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Infinium Strike? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop