Infinium Strike (PC DIGITAL)
DIGITAL

159
Nákupem získáte 6 kreditů
 • 159 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
 • Plná story kampaň se čtyřmi úrovněmi obtížnostiNekonečný Arcade Mode a umístěte své skóre na vrcholu žebříčkuŠiroké možnosti taktiky používáním věží, dronů a SuperTech vlastnostíRealistické 3D prostředíKariérní postup – od vojína po admirála
  Píše se rok 2170. Jedna za druhou, lidské kolonie padly díky zdánlivé nekončícím invazním silám tajemných organických lodí známých jen jako Wrog. Celé armády lidských sil byly ztraceny. Naše poslední naděje spočívá v rukách lodě Freedom Strike, masivní bitevní loď napěchovaná bitevními věžemi a flotilou dronů s jediným účelem – vyhladit Wrogy a zachránit naši rasu.
  Infinium Strike je originální taktická hra žánru Tower Defense, ve které zaujímáte pozici zbraňového důstojníka na palubě TSF Freedom Strike. Ze zničených lodí sbírejte Infinitum – živoucí kov kosmu – a vytvořte silné zbraňové systémy, smrtící letku dronů a obraťte tak průběh války s Worgy. Přežije Freedom Strike nekonečné vlny nepřátel?
  Přednosti hry:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Infinium Strike (PC DIGITAL)!