Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

MŮJ ÚČET

Zapomněli jste své heslo?

Jak získáte registraci?

Vítěz ShopRoku 2016

MENU

Odběr novinek

Nechcete přijít o žádnou slevu? Přihlašte se k odběru našich newsletterů!

Právě s vámi nakupuje

  •   185 hráčů

Informace


NAJDETE NÁS NA

Xzone Facebook Xzone Twitter Xzone Instagram Xzone Youtube kanál

 

INFORMACE O OBCHODĚ

Co znamená, když je u hry uvedeno do 24 hodin ?

U her, kde je uvedeno Odesíláme do 24 hodin, odesíláme objednanou hru ze skladu zákazníkovi do 24 hodin od objednaní. V případě, že zákazník objedná o víkendu nebo o svátky, tak se posílá hned další pracovní den, tedy v pondělí.


Co to je předobjednávka a jaké jsou její výhody ?

Co to znamená předobjednávka?
Předobjednávka je jistá forma rezervace a zajištění toho, že zákazník bude mezi prvními kdo tuto hru v ČR bude mít (a i za nižší peníze než v jiných obchodech). Hned, jak hra přijde na sklad, tak rozesíláme a dodání je do dalšího pracovního dne. Zákazník tak nemusí hlídat vydání hry, vše pohlídáme za něj.

Co znamená datum u předobjednávky? Jedná se o orientační datum, které získáváme od vydavatele nebo distributora hry. Toto datum není finální a může se ještě do vydání hry v ČR změnit. Obchod není schopen vydání ani posunutí vydání hry nijak ovlivnit, vše je v rukou toho daného distributora.


Cena u předobjednávky Stejně jako u datumu, cena zboží je do vydání orientační. V drtivé většině případů se cena během doby předprodeje/rezervace nemění, ale obchod si vyhrazuje, že pokud ke změně přesto dojde, že včas zákazníka informuje a ten má při změně ceny možnost kdykoliv předobjednávku zrušit, pokud by mu změna ceny nevyhovovala.


Pravidla komentářů na obchodě

Do rubriky komentářů můžete napsat co se vám na hře líbí či nelíbí, proč byste hru doporučili jiným hračům či nikoliv.

  • Dotazy ohledně vašich objednávek a dodání balíků, či další dotazy na obchod pište prosím na email xzone@xzone.cz, kde vám co nejrychleji odpovíme a pomůžeme.
  • Vulgární či nevhodné příspěvky budou smazány
  • Příspěvky, které se nebudou držet tématu k dané hře budou smazány


 

TOP HRY


© 2007 - 2019 (X)zone.cz