Inmates (PC DIGITAL)
DIGITAL

219
Nákupem získáte 3 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1004816" ["cena"]=> string(3) "219" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 219 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Hororové, 2D adventura
 • Vstup do interakce s okolím, abys mohl odhalit pravduIntenzivní a komplikované hádankyHutná atmosféraZneklidňující scenérieGrafika vysoké kvality poháněná Unreal Engine 4Plná podpora gamepaduOdhadovaný čas hry: 3-4 hodiny
  Nejděsivější na noční můře Jonathana je to, že se mu to asi vůbec nezdá…
  Inmates je psychologický horor s prvky hádanek, ve kterém musíš objevovat pravdu ohledně tvého uvěznění a poznat temná tajemství zdevastovaného vězení, ve kterém se nacházíš.
  Probouzíš se z noční můry, Jonathane. Jenže, opravdu skončila? Nacházíš se v obskurní cele a nemáš tušení, jak ses do ní dostal. Jsi vyděšený a dezorientovaný, ale cítíš ještě něco: bolestný pocit déjà vu. Pokoušíš se sám sebe přesvědčit, že je to jen zlý sen. Bohužel, lze jen souhlasit s hlasem vycházejícím ze starého rádia, věci nejsou tak jednoduché, jak bys chtěl, aby byly.
  Ponoř se do vlastní psychiky a snaž se v tomto znepokojujícím hororu si zachovat  zdravé smysly.
  Charakteristika hry:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Inmates (PC DIGITAL)!