Jurassic Park: The Game (PC/MAC) DIGITAL
DIGITAL

203
Nákupem získáte 3 kredity

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Dinosauři
 • Bezpečnostní systémy zklamaly a prehistoričtí tvorové z parku se svobodně pohybují. Nečestná korporace se nyní nezastaví před ničím, aby získala embrya dinosaurů, která ukradl a ztratil Dennis Nendry. Zažij úplně nové dobrodružství situované do událostí známých z prvního filmu Jurassic Park a prohlédni si nové oblasti a dinosaury v této zlomové adventuře v rozmezí 65 miliónů let!

   Klíčová charakteristika:

  Filmová adventura rozdělená do 4 částí nabízející rychlou akci, odhalování a řešení hádanek Vrať se na lokace známé z filmu a objev nová místa, včetně nebezpečných vod přímořského střediska Poraď si s ohromným T-Rexem, mazanými Raptory a čelistmi nových prehistorických hrozeb Odhal osud nádobky Barbasolu obsahující nesmírně vzácná embrya dinosaurů Věrná vize Jurského Parku Stevena Spielberga – autentické rozšíření světa, který zbožňuješ

  Jurassic Park is a trademark and copyright of Universal Studios and Amblin Entertainment, Inc. Licensed by Universal Studios Licensing LLLP. All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Jurassic Park: The Game (PC/MAC) DIGITAL!