Killer Frequency
XSX

599 799 Kč

Sleva platí do 31.12.2023 nebo vyprodání

Nákupem získáte 6 kreditů
DÁREK ORIGINÁLNÍ BALICÍ PAPÍR
Při nákupu nad 300Kč dostanete
DÁREK ORIGINÁLNÍ BALICÍ PAPÍR
Při nákupu nad 1500Kč dostanete k balicímu papíru ještě balíček Pokémon karet.
Při nákupu nad 1500Kč dostanete
k balicímu papíru ještě balíček Pokémon karet.
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2024
+ VÁNOČNÍ REWIND ZDARMA
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2024
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Hororové, Survival
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 54094
Hra také dostupná pro:  SWITCHPS5PS4
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 320 Kč

nebo

 400 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Píše se rok 1987 a hodiny v malém americkém městečku Gallows Creek právě odbíjejí půlnoc. Rozhlasový moderátor Forrest Nash zahajuje živé vysílání, aniž by tušil, že ho čeká nejnáročnější směna jeho života...

  Ujměte se role rozhlasového moderátora a pusťte se do řešení rozmanitých hádanek ve snaze pomoct volajícím, které pronásleduje tajemný vrah. To, jakým způsobem se v téhle hororové komedii postavíte ke každému hovoru, rozhodne o životě a smrti volajícího. Pálí vám to dost na to, abyste zachránili obyvatele Gallows Creek?

  UNIKÁTNÍ VYPRÁVĚNÍ Z POHLEDU PRVNÍ OSOBY
  Vžijte se do role moderátora noční rozhlasové talk-show, který se teprve nedávno přistěhoval z velkoměsta, kde upadl v nemilost. Zdejší policejní náčelník je mrtvý, a tak se obyvatelé městečka obracejí s prosbou o pomoc na vás, protože jste podle všeho jediný člověk ve městě, který jim takhle pozdě v noci zvedne telefon.
  Killer Frequency (PS4)
  ROZHODNUTÍ V REÁLNÉM ČASE A ŘEŠENÍ HÁDANEK
  Pomocí větvících se rozhovorů komunikujte s řadou výstředních maloměstských postav včetně potenciálních obětí a podezřelých. Zkoumejte svoje bezprostřední okolí, shromažďujte stopy, čiňte rozhodnutí, řešte promyšlené hádanky a snažte se pomoct každému z volajících přežít noc.
  Killer Frequency (PS4)
  RETRO HOROROVÉ PROSTŘEDÍ
  Vraťte se do roku 1987 ve hře plné hádanek, inspirované hororovým žánrem takzvaných „slasher“ filmů. Zkoumejte věrně zrekonstruovanou rozhlasovou stanici a s využitím fyzikálního enginu manipulujte s desítkami objektů z časů minulých, jako je například plně funkční kazetový a gramofonový přehrávač. To vše s kompletně namluvenými postavami a za poslechu původního, vražedného soundtracku plného melodií inspirovaných osmdesátými léty, od rockových klasik až po synthwave
  Killer Frequency (PS4)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Killer Frequency? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

balicipapir, balicek, vanoce2023, darek
cyberpunk2077, phantomliberty, ultimatniedice, cyberpunk2077game
thelastofus2remastered, tlou2, ps5, thelastofus, thelastofus2, tlou
pokemoncz, pokemon, pokemonkarty, pokemontcg
vanocnivyzdoba, vánoce2023, vanocniozdoby, vanoce
panprstenu, jrrtolkien, artbook, panprstenuknihy