KILLER IS DEAD - Nightmare Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

369
Nákupem získáte 14 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "18226" ["cena"]=> string(3) "199" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "6" } }
 • 199 Kč Skladem
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina, Japonština
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: TPS
 • Nový mód obtížnosti nazvaný Nightmare Mode. V tomto módu mohou být nepřátelé poraženi pouze specifickými útoky (Adrenaline Burst, Dodge Burst, Headshot) a hraní tím pádem vyžaduje větší dovednost a taktiku. Hráči také nemohou používat finišer Final Judgement (QTE mód) k poražení nepřátel. Theater Mode - Přehrajte si cutscény a získejte více informací o postavách, a odkryjte příběh po pokoření hry. Obsahuje balíček Smooth Operator, který hru rozšiřuje o rentgenové brýle, nové outfity, další krásky a hlavně další misi s finálním bossem.

  Připravte se na opravdu stylovou akci od vyhlášeného herního designéra SUDA51. V této exkluzivní verzi pro PC budete krájet, sekat a střílet coby uhlazený kat Mondo Zappa. V Killer is Dead na vás čeká vzrušení z lásky i ze zabíjení!

  Exkluzivní vlastnosti Nightmare Edition:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí KILLER IS DEAD - Nightmare Edition (PC DIGITAL)!