Killing Floor Incursion (PC DIGITAL)
DIGITAL

149
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 149 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, On-line multiplayer
Štítky: FPS, Hororové, Virtuální realita, Násilná
 • Od Tripwire Interactive, tvůrců her Red Orchestra a série her Killing Floor, přichází nová hra ze série Killing Floor, tentokráte dělaná speciálně pro VR!
  Prozkoumejte tento detailní a pohlcující svět sám nebo s partnerem, zatímco bojujete o svůj život s pistolemi, brokovnicemi, sekerami, a dokonce i občasnými zbytky končetiny. Cestujte různými prostředími, od strašidelných statků až po tajemné katakomby. Objevte, co Horzine Corporation skutečně dělá, a buďte opatrní, komu věříte.
  Když je po všem, pozvěte kamaráda, aby se s vámi vrátil a zjistil, jestli je můžete přetáhnout živými. Hodně štěstí!
  Klíčové vlastnosti hry:
  Co-op hra: Když bude hra těžká, vždy si můžete pozvat kamaráda na pomoc Skvěle vyprávěná kampaň Endless herní mód – ukažte, jak dlouho obstojíte proti Zedům v nekonečném režimu Různé zbraně – vyberte si z široké nabídky zbraní. Sekejte, střílejte, bodejte, odstřelujte… Imersivní prostředí – Pět různých prostředí, z nichž se můžete těšit, od virtuálních výcvikových zařízení až po zřícené přívěsové parky, každý s vlastními hrozbami a příběhem.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Killing Floor Incursion (PC DIGITAL)!