Kingdom Come: Deliverance - A Womans Lot (PC DIGITAL)
Digital

99

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS, Historické, Středověk, Open-world
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 2000166
Hra také dostupná pro:  PS4
 • V druhé lince nazvané Sázavská Madona, Jindra pomůže Johance, jeho kamarádce ze Skalice, která našla útočiště v Sázavském klášteře, překonat noční můry, jimiž v poslední době trpí. Henry bude muset navštívit místa z těchto můr a najít, co se za nimi skutečně skrývá.

  Kategorie

  PC / PC hry ke stažení / RPG
  Ve čtvrtém DLC pro populární hru Kingdom Come: Deliverance se dočkáte hned dvojice příběhových linek. V té první pojmenované "A Woman's Lot" si zahrajete za Terezu doprovázenou jejím věrným psem v samostatné herní lince. Vychutnáte si tak obyčejný život ve skalici a následně na vlastní kůži zažijete vypálení Skalice vojsky Zikmunda a zjistíte, co se odehrálo předtím, než Terezu objevil Jindra.

  Kingdom Come: Deliverance - A Womans Lot (PC DIGITAL) (PC)

  NOČNÍ MŮRY
  V druhé lince nazvané Sázavská Madona, Jindra pomůže Johance, jeho kamarádce ze Skalice, která našla útočiště v Sázavském klášteře, překonat noční můry, jimiž v poslední době trpí. Henry bude muset navštívit místa z těchto můr a najít, co se za nimi skutečně skrývá.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (11)

  • Viťa

   Děkujeme za vysvětlení.

  • Kortyx

   Tak to se pak i omlouvám i já, netušil jsem, že se to takto táhlo ze strany Warhorse, klíč jsem dostal kolem 23h takže jsem si ještě stihl zahrát :)

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Zdravím, kódy k DLC nám Warhorse poslalo včera ve 21:00, obratem jsme je vložili do systému a začali rozesílat všem zákazníkům. Omlouváme se za čekání, ale opravdu jsme ho neměli jak urychlit.
   Kódy dostáváme přímo od Warhorse a vše je tedy v jejich rukou.

  • Honza

   Podobně nepochopitelná je Royal Edition. Na Steamu ode dneška je, ale (nejen) na Xzone až za 14 dní. Jediné co mě napadlo, tak že to tak chce Warhorse, bo mají z přímého prodeje na Steamu lepší výdělek. Je to tak?

  • Kortyx

   Tohle prostě není dobře zvládnuté, kupujeme si tu něco co se dodává digitálně a je možnost téměř instantního doručení, respektuji, že DLC Warhorse vypustilo kolem 19h večer ale jednou tu nabízíte produkt u kterého uvádíte datum vydání 28.5.2019 a určitě jset měli informaci v kolik DLC vyjde. Tato zkušenost mě od budoucího nákupu digitálního produktu v předprodeji odradila, pokud bych si DLC koupil na Steamu, mám ho ihned k dispozici bez čekání a ještě za nižší částku.

  • Paolos

   No jo,tak to tak holt vypadá,že dnes je tady čekání marné,na Steamu dávno hrají

  • Radim

   To si radši příště počkám na steam, vyjde mě to stejně líp...

  • Viťa

   ÁÁÁ tady někdo šel z práce dřív než měl a zapomněl zmáčknou to červený tlačítko na odeslání cd klíčů :D Můžeme poprosit info kdy to asi tak bude? I když tohle si asi taky někdo přečte až ráno v práci ;)

  • Honza

   Divné. Je to vůbec už na Steamu?

  • R.Adamec

   Také by mě zajímalo, kdy se budou kódy rozesílat, když dostupnost by měla být dnes 28.5.2019.

  • RybnicekCZ

   Dobrý den kdy budete rozesílat kody ?

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Kingdom Come: Deliverance - A Womans Lot (PC DIGITAL)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

playstation5, playstationportal, ps5
warhammeraos, barveniminiatur, malovanifigurek
premiera, figurka, komiks, deadpoolandwolverine
ohrachalidech, 50letvideoher, dejiny, hernicteni
vybusnakotatka, partyhra, karetnihra
soulsborne, pruvodce, hernicteni