Kingdom Hearts III - Deluxe Edition
PS4

1 999 2 399 Kč
Sleva platí do 28. 10. 2019
Nákupem získáte 79 kreditů
 • 1 999 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Disney, Vtipné, Pohádkové, Příběhové
Hra také dostupná pro:  PS4XONE
 • DELUXE EDITION OBSAHUJE
  - hru Kingdom Hearts III
  - steeelbook
  - exkluzivní pin
  - artbook  Kingdom Hearts III vypráví příběh síly přátelství, zatímco se Sora a jeho přátelé vydávají na cestu plnou nebezpečí. Hra Kingdom Hearts III, jejíž děj je zasazen do rozlehlých světů Disney a Pixar, sleduje cestu hrdiny jménem Sora, mladého chlapce a nic netušícího dědice nezměrné moci. Po jeho boku stane Kačer Donald a Goofy, aby se společně postavili ďábelské síle známé jako Heartless. Netradiční spojení světů her Square Enix a Dinesy-Pixar konečně přináší dlouho očekávané plnohodnotné pokračování.  ZACHRÁNIT SVĚT
  Díky síle přátelství se Sora, Kačer Donald a Goofy spojí s novými i známými ikonickými postavami z univerza Disney-Pixar a společně se postaví nelehkým výzvám a temnotě, která hrozí zaplavit jejich svět. Dejte si pauzu od zachraňování světa a užijte si jednu z více než 20 miniher inspirovaných klasickými krátkými filmy od Disney.

  Kingdom Hearts III - Deluxe Edition (PS4)

  DISNEY A PIXAR
  Vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství napříč Disney a Pixar univerzem a ochraňte je před invazí Bezcitných. Setkejte se s mnoha ikonickými hrdiny, jako jsou ti z Toy Story, Monsters Inc., Big Hero 6, Tangled, Hercules a mnohem více!

  harts

  SÍLA KEYBLADES
  Mysteriózní a mocné Keyblades na sebe nyní mohou brát další podoby s novými schopnostmi, pohyby a animacemi. Vybavte se několika Keyblades a provádějte nejrůznější komba a odemkněte tak velkolepé útoky!

  kingom harts

  MAGIE A SOUBOJE
  Sesílejte vizuálně působivá a mocná magická kouzla. Přivolejte si na pomoc ikonické hrdiny Disney-Pixar a utvořte silný tým. Objevujte a přímo interagujte se světy Disney-Pixar. Bojujte se zástupy nepřátel a zažijte unikátní prvky hratelnosti navržené speciálně pro každý svět.

  kindom
 • Konzole PlayStation 4
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • pepa

   proč jen na prodejnách?

  • Michal

   Diky za odpověď.

  • Jan Bobrovský

   Michal: To nedokážeme předpovědět. Počet kusů je velmi omezený a může se vyprodat.

  • Michal

   Chci se zeptat,bude možnost tuhle edici objednat i na začátek března,nebo ne?

  • UchihaNaoto

   Jdu předobjednat to musím mít,ale hrozně moc by mě potěšil nějaký fyzický dárek.Sice s tím upřímně moc nepočítám,ale hrozně bych si ho přál.:-(.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Pro fanoušky série naprostá povinnost, všem ostatním můžeme hru opravdu doporučit. Po nedělní večeři si místo ke knize sedněte k internetu a nastudujte si tento skvostný příběh o přátelství. Kingdom Hearts III vás za to odmění nejen vynikajícím příběhem.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kingdom Hearts III - Deluxe Edition!