Kingdom Hearts III
PS4

1 449
Nákupem získáte 57 kreditů
 • 1 449 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Disney, Vtipné, Pohádkové, Příběhové
Hra také dostupná pro:  XONE
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 560 Kč

nebo

 700 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Děj Kingdom Hearts III je zasazen do rozlehlých světů Disney a Pixar, a sleduje cestu hrdiny jménem Sora, mladého chlapce a nic netušícího dědice nezměrné moci. Po jeho boku stane Kačer Donald a Goofy, aby se společně postavili ďábelské síle známé jako Heartless. Netradiční spojení světů z her Square Enix a Disney-Pixar konečně přináší dlouho očekávané plnohodnotné pokračování.
  ZACHRÁNIT SVĚT
  Díky síle přátelství se Sora, Kačer Donald a Goofy spojí s novými i známými ikonickými postavami z univerza Disney-Pixar a společně se postaví nelehkým výzvám a temnotě, která hrozí zaplavit jejich svět. Dejte si pauzu od zachraňování světa a užijte si jednu z více než 20 miniher inspirovaných klasickými krátkými filmy od Disney.  DISNEY A PIXAR
  Vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství napříč Disney a Pixar univerzem a ochraňte je před invazí Bezcitných. Setkejte se s mnoha ikonickými hrdiny, jako jsou ti z Toy Story, Monsters Inc., Big Hero 6, Tangled, Hercules a mnohem více!  SÍLA KEYBLADES
  Mysteriózní a mocné Keyblades na sebe nyní mohou brát další podoby s novými schopnostmi, pohyby a animacemi. Vybavte se několika Keyblades a provádějte nejrůznější komba a odemkněte tak velkolepé útoky!  MAGIE A SOUBOJE
  Sesílejte vizuálně působivá a mocná magická kouzla. Přivolejte si na pomoc ikonické hrdiny Disney-Pixar a utvořte silný tým. Objevujte a přímo interagujte se světy Disney-Pixar. Bojujte se zástupy nepřátel a zažijte unikátní prvky hratelnosti navržené speciálně pro každý svět.

 • Konzole PlayStation 4
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (9)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Josef: Zdravím, Deluxe edice už se bohužel vyprodala v předprodeji. U těchto edic je počet kusů vždy silně limitován.

   Pokud byste měl o edici zájem, tak nám dejte vědět na xzone@xzone.cz a když se uvolní nějaký kousek, tak vás budeme informovat.

  • Josef

   Dobrý den,

   Chtěl jsem se zeptat na KHIII Deluxe Edici na PS4. Nedávno jsem se díval na váš eshop a byla k dispozici. Nyní není. Chtěl jsem si ji předobjednat. Děkuji.

  • UchihaNaoto

   Snad už brzo nahodí tu deluxe edition kde je artbook,steelbook a ten pin knoflíček.
   Ale nejsem si jistý jestli deluxe edition obsahuje i veškeré předchozí díly,které byly v kolekci 1,5/2,5 a 2,8,ale nějaká edice to obsahuje.Také by mě potěšila konzole PS 4 Pro Kingdom Hearts 3 limited edition kdyby byla už k zakoupení v předprodeji.No holt si budu muset ještě počkat.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   UchihaNaoto: Sony k limitované edici zatím neřeklo žádné detaily, takže netušíme. Věříme, že bude i u nás, stejně jako ostatní konzole :)

  • UchihaNaoto

   Zdravím pravděpodobně má otázka asi nebude hned zodpovězena, protože je ještě víceméně brzo,ale zeptám se mohlo by se stát, že budete mít v prodeji limited edition konzole PS4 Pro, která byla oznámena na Sony E3? Díky za info.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Lettl: Jasně, pokud do nabídky přidáme nějakou novou edici, tak vám dáme vědět :)

  • Lettl

   zdravim mam u vás objednanou hru, a chci se zeptat zda by šlo případně vyměnit objednávku, pokud bude v prodeji limitovaná nebo sběratelská edice , klidně si doplatim

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   UchihaNaoto: Vydání hry je tak imaginární termín, že zatím opravdu nic plánovat nejde :))

  • UchihaNaoto

   Jejda než z nich vyleze ten release date tak porodím:-D.Doufám,že oznámí i bundle PS 4 PRO.
   Hodláte ke hře něco přidat?Děkuji za informaci.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Pro fanoušky série naprostá povinnost, všem ostatním můžeme hru opravdu doporučit. Po nedělní večeři si místo ke knize sedněte k internetu a nastudujte si tento skvostný příběh o přátelství. Kingdom Hearts III vás za to odmění nejen vynikajícím příběhem.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kingdom Hearts III!