King's Bounty: Crossworlds (PC DIGITAL)
DIGITAL

419
Nákupem získáte 16 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy, Tahové
 • King’s Bounty: Crossworlds je datadisk pro známé RPG Kings Bounty: Armored Princess. Tento nový přírůstek do série obsahuje rozšíření Orcs on the March, dvě nové, nezávislé kampaně Champion of the Arena a Defender of the Crown a pohodlný editor se systémem nápovědy. Editor vám umožní vytvořit si další obsah pro hru a měnit ho podle vašeho přání.

  Hlavní vlastnosti:

  2 úplně nové kampaně (Champion of the Arena s bitvami s bossy v gladiátorském turnaji a Defender of the Crown s bitvami v unikátních taktických arénách s náhodným výběrem nepřátel i spojenců). Orcs on the March – rozsáhlá aktualizace pro původní King’s Bounty: Armored Princess. Nová stvoření, která můžete zabít nebo použít v bitvě. 70 nových předmětů, 8 nových sad, včetně jedné pro vašeho dráčka a 3 sestavitelných artefaktů. 7 nových úkolů umožňujících hráčům pokračovat v jejich putování. 50 nových schopností a dovedností. 13 nových kouzel.

  © 2010 1C Company. Vyrobilo Katauri Interactive. Všechna práva vyhrazena. The Engine. Copyright © 2002-2010 Skyfallen Entertainment. Využívá Bink video Copyright © 1997-2010 by RAD Game Tools, Inc. Přehrávací technologie Bink video je používána na základě licence.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí King's Bounty: Crossworlds (PC DIGITAL)!