Kings Bounty: Dark Side Premium Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

349
Nákupem získáte 13 kreditů
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy, Tahové
 • Nadešel čas se vydat na Temnou pouť na opačnou stranu Teany a navštívit záhadnou část světa královskými lovci odměn nikdy neviděnou.

   

  Poprvé v sérii Kings Bounty si bude moct hráč vybrat rasu i třídu hrdiny. Staňte se nebojácným orkským válečníkem, veďte a léčete vaše jednotky jako démonka a nebo využijte síly temné magie jako děsivý upír.

   

  Na světě panuje zmatek. Arogantní elfové po vítězství v bitvě o Tristrem drancují vesnice orků, znesvěcují posvátné kaple a masakrují nevinné. Orc-Baghyr, největší žijící válečník orků, je donucen uprchnout se skupinkou věrných následovníků. Ale přísahal, že se vrátí se silnější armádou a získá zpět svoji zemi!

   

  Armády lidských rytířů napadli zemi Atrixus. Mladá démonka Neoleene, stále ještě truchlící nad smrtí svého královského otce, a její malá jednotka oddaných impů jsou to jediné, co stojí v cestě nepřátelským zástupům.

   

  Hrad prastarého klanu Morton je ohrožován armádou lovců upírů. Mladý Daert opouští svůj domov, aby hledal pomoc mezi ostatními Temnými rasami. Musí se přidat nebo zahynout.

   

  Osud tří hrdinů je zpečetěn. Všichni se setkají v hlubinách Černé jeskyně, kde mnoho staletí před tím rasy Světla uvěznily Prastaré zlo. Hrdinové si vyměnili přísahy a rozdělili si starožitné artefakty a potom sebrali svoje armády a vytáhli do boje za přežití jejich rasy. Musí se spojit proti Světlu nebo čelit vyhlazení!

   

  Nový systém společníků (různí společníci pro každou postavu). Noví společníci pro bitvy. Nové jednotky, artefakty a schopnosti. Přes 100 nových úkolů a 15 nových lokací.

   

   

  Kings Bounty: Dark Side © SoftClub IP Management Inc. 2014. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (9)

  • palazam

   Tak jsem otevřel všechny ostrovy, mám jich celkem dvanáct což jsem měl i předtím. Nevím v čem je chyba, kdyby někdo z hráčů věděl něco víc, tak budu rád když se ozve, popřípadě někdo kdo má ještě čistou hru bez Premium Edice, ať vím kolik těch ostrovů má vlastně být. Tady mi asi nikdo v této hře poradit nemůže, leda že by to měli také zakoupeno.

  • palazam

   Ve steamu mi to u hry v kolonce stáhnutelný obsah píše, že bylo DLC přidáno dnes a Dark Side Cookies bylo dnes nainstalováno, ale opravdu nevím nemám s tím zkušenost.

  • palazam

   Tak jsem hru koupil a zadal klíč ve Steamu, hru jsem nainstaloval, ale když hru spustí tak je tam napsáno jen Dark Side, není nikde napsáno Premium Edition jako je to u vás na obrázku. Nevím jestli se mi nespustí jen samotnáhra Drak Side bez DLC kterou jsem již měl ve Steamu dříve staženou. Děkuji za odpověď.

  • Jan Bobrovský

   palazam: Přesně tak! :)

  • palazam

   Moc Vám děkuji za rychlou odpověď. Ještě jsem se chtěl zeptat, když mám u Vás nasbíráno 260 bodů, znamená to že mám slevu 260 Kč na hru kterou teď koupím.Děkuji

  • Jan Bobrovský

   Při platbě kartou zadáváte údaje z platební karty a zboží je ihned zaplaceno. Na nic nečekáte a klíč ke hře hned obdržíte.

   Jediné, co k tomu potřebujete je platební karta, která má povoleny internetové transakce.

  • palazam

   Chtěl jsem se ještě zeptat na jednu věc, co znamená platit kartou online, to je placení převodem z účtu nebo zcela něco jiného. Chtěl bych tuto hru koupit, ale nic podrobnějšího jsem o tomto způsobu placení nenašel, vždy jsem kupoval na prodejně. Děkuji za odpověď.

  • Jan Bobrovský

   Zdravím palazame,
   Premium edice obsahuje navíc několik DLC bonusů. Dvě nové lokace, questy, jednotky a předměty.

  • palazam

   Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi Premium a normální hrou Kings Bounty: Dark Side, děkuji za odpověď.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kings Bounty: Dark Side Premium Edition (PC DIGITAL)!