Kings Bounty Warriors of the North - Ice and Fire
Digital

131
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1004384
 • Systém schopností bojovníků - proveďte vaše jednotky tucty bitev a ony se stanou silnějšími než mohly kdy dřív!Sněžní elfové - Nový elfský národ, který má radši sníh a sněžné bouře Ledových zahrad než zelené lesy Merlassaru.Necrolizardi - Nový druh nemrtvých, Lizardmeni, kteří byli povoláni z hrobů.Nová místa k prozkoumání.Přes 20 nových tvorů.Přepracovaní tvorové z King's Bounty: Warriors of the North.Přes 20 hodin hraní navíc.Pro aktivaci je nutné vlastnit základní hru Kings Bounty Warriors of the North!
  Malý ostrov ztracený v moři, pokrytý sněhem a ledem, obývá klan Sněžných elfů. Mladý Olaf, syn Northlingského krále, musí znovu čelit svému osudu, když se snaží pomoct seveřanům v jejich boji proti přicházejícímu tání.
  Na cestě za vítězstvím čekají na Olafa nová dobrodružství a výzvy, noví přátelé i protivníci, nové předměty a odměny. Vydává se na cestu do vzdálených částí Endorie, které nikdy nebyly navštíveny ani královskými lovci odměn...
  Hlavní vlastnosti:
  Systém schopností bojovníků - proveďte vaše jednotky tucty bitev a ony se stanou silnějšími než mohly kdy dřív!Sněžní elfové - Nový elfský národ, který má radši sníh a sněžné bouře Ledových zahrad než zelené lesy Merlassaru.Necrolizardi - Nový druh nemrtvých, Lizardmeni, kteří byli povoláni z hrobů.Nová místa k prozkoumání.Přes 20 nových tvorů.Přepracovaní tvorové z King's Bounty: Warriors of the North.Přes 20 hodin hraní navíc.Pro aktivaci je nutné vlastnit základní hru Kings Bounty Warriors of the North!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Kings Bounty Warriors of the North - Ice and Fire? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky
assassinscreedshadows, acshadows
stalker2, heartofchornobyl
hvezdnevalky, starwarsoutlaws