Konzole Nintendo Wii Black + Sports Resort Pack + Disaster: Day of Crysis
WII

5 590
Nákupem získáte 56 kreditů
Lokalizace: Angličtina
 • Speciální akce, kde ke konzoli dostanete i Disaster: Day of Crysis v ceně 1100 Kč ZDARMA.

  Black is beautiful aneb černá je krásná, pod tímto sloganem vychází limotovaná edice herní konzole Wii v černé barvě v balení s černým WiiMotem, Nunchukem, novým příslušenstvím Wii MotionPlus v černé barvě, černým ochraným pouzdrem WiiRemote Jacket a hrami Wii Sports a novinkou Wii Sports Resort. Wii Sports Resort je sbírkou 12 sportovních disciplín, které se všechny odehrávají na tropickém Wuhu island. A nové příslušenství Wii MotionPlus přitom zajišťuje co nejpřesnější převod vašich pohybů do hry - téměř 1:1. Ne nadarmo se prodalo v Evropě už více jak 1 milion kopií spolu s Wii MotionPlus. Spolu s Wii Sports tak získáte 15 sportovních her plně využívajících vlastností vaši nové konzole naplno. Veškeré příslušentví, které je v tomtu bundlu v černé barvě, bude od téhož dne v prodeji i samostatně. Kromě toho se do prodeje dostává nová verze Classic Controlleru - Classic Controller Pro, taktéž v černé barvě. Rozdíl odproti původní verzi spočívá v lepším tvaru, který pomáhá ovladač lépe uchopit.

 • Konzole Nintendo WII
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Konzole Nintendo Wii Black + Sports Resort Pack + Disaster: Day of Crysis!