Konzole Xbox One S 1TB + FIFA 17
XBOX

8 888
Nákupem získáte 89 kreditů
Štítky: Herní konzole
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 25185
 • Zpětná kompatibilita je funkce, kterou si fanoušci přáli ze všeho nejvíce. Stále větší počet her pro Xbox 360 můžete hrát bez jakýchkoli dalších nákladů i na konzoli Xbox One. V následujících měsících přibudou stovky dalších titulů a svůj starý Xbox už tak nebudete vůbec potřebovat.

  Kategorie

  Xbox / Xbox One / XONE konzole


  BALENÍ OBSAHUJE
  - Xbox One S 1TB HDD v bílé barvě
  - hru FIFA 17 ke stažení
  - 1x nový bezdrátový ovladač
  - napájecí kabel
  - HDMI kabel
  - EA Access na 1 měsíc
  - 1 balíček vzácného hráče do FIFA 17

  Nová verze Xbox One je o 40 % menší, o 100 % elegantnější, podporuje HDR a umí přehrát 4K video. Díky integrovanému zdroji už vám nebude překážet nechvalně proslulá "cihla". I ovladač prošel evolucí a nabídne lepší úchop a Bluetooth připojení.  4K VIDEO
  Standard Ultra HD (HD 4K) přináší díky čtyřnásobnému rozlišení to nejjasnější a nejrealističtější video. Nyní můžete na Xboxu streamovat obsah v rozlišení 4K třeba z Netflixu nebo sledovat Blu-Ray filmy v nádherné kvalitě.  HDR - VELKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH
  Zažijte jasnější a bohatší barvy například ve hrách Gears of War 4, Forza Horizon 3 a dalších. Díky většímu kontrastnímu poměru mezi světlými a tmavými plochami vás ohromí značně lepší obrazová kvalita her.

  PŘEPRACOVANÝ OVLADAČ
  Nový bezdrátový ovladač přináší větší pohodlí se štíhlejším a ergonomičtějším designem. Navíc má dvojnásobný dosah. Díky povrchové úpravě neklouže v rukou a vy budete vždy mířit přesně. A díky Bluetooth připojení budete moci ovladač snadno připojit k PC nebo také tabletu či telefonu.

  HRAJTE HRY Z XBOX 360
  Zpětná kompatibilita je funkce, kterou si fanoušci přáli ze všeho nejvíce. Stále větší počet her pro Xbox 360 můžete hrát bez jakýchkoli dalších nákladů i na konzoli Xbox One. V následujících měsících přibudou stovky dalších titulů a svůj starý Xbox už tak nebudete vůbec potřebovat.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Igor Molinek: Ano, FIFA má české titulky.

  • Igor Molinek

   Je ta fifa17 v češtině

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Konzole Xbox One S 1TB + FIFA 17!

Sledujte nás na instagramu