Konzole Xbox Series S 512GB + Game Pass Ulimate na 3 měsíce
XSX

8 190 8 499 Kč

Sleva platí do 30. 12. 2021

Nákupem získáte 82 kreditů
+ VÁNOČNÍ REWIND ZDARMA
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2022
Lokalizace: České titulky, Angličtina
Štítky: Herní konzole
 • Nová generace hraní her vám přináší vůbec nejrozsáhlejší knihovnu digitálních her v nejmenším Xboxu historie. S dynamičtějšími světy, rychlejším načítáním a navíc s programem Xbox Game Pass (v prodeji samostatně) nabízí digitální herní konzole Xbox Series S tu nejlepší hodnotou v oblasti hraní.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - Xbox Series S 512GB HDD v bílé barvě
  - 1x bezdrátový ovladač
  - napájecí kabel
  - HDMI kabel
  - Xbox Game Pass Ultimate na 3 měsíce
  Jedná se o verzi bez Blu-Ray mechaniky, tudíž hry musíte stahovat skrze internet. Fyzicky zakoupené hry na optickém disku na konzoli nepoběží.

  PARAMETRY KONZOLE

  CPU: 8-core AMD Zen 2 CPU @ 3.6GHz (3.4GHz with SMT enabled)
  Operační paměť: 10GB GDDR6
  Grafická karta: 20 CUs @ 1.565 GHz Custom RDNA 2 GPU
  Výkon systému: 4 TFLOPS
  HDD: 512GB NVME SSD
  Mechanika: bez mechaniky
  Video výstup: HDMI 2.1 (1440p 120 Hz, 4k upscale 60 Hz)
  Rozhraní: Wi-Fi IEEE 802.11ac, Gigabit Ethernet, 3x USB 3.1
  Spotřeba: ---
  Rozměry: cca 151mm x 65mm x 275mm
  Váha: 1,93 kg
  DIGITÁLNÍ ÉRA
  Na novém zcela digitálním Xboxu Series S budete mít vždycky co hrát, ať už to jsou nejnovější hry, vaše oblíbené tituly z více než stovky dostupných her v knihovně Xbox Game Pass nebo kterákoli z tisíců zpětně kompatibilních klasických her.

  GAME PASS ULTIMATE
  Objevte knihovnu s více než 100 vysoce kvalitními hrami. Využijte výhod členství Xbox Live Gold, EA Play a hrajte napříč zařízeními z cloudu po registraci předplatného Xbox Game Pass Ultimate.  CLOUDOVÉ ŘEŠENÍ
  Vydejte se zcela digitálním směrem s Xboxem Series S a vytvořte si knihovnu digitálních her. Vaše hry, uložené pozice a zálohy jsou v bezpečí v cloudu. Navíc můžete využít možnost si předobjednat, předinstalovat a začít hrát hry už od prvního okamžiku, kdy budou dostupné.

  Konzole Xbox Series S 512GB + Game Pass Ulimate na 3 měsíce
  BLESKOVÉ NAČÍTÁNÍ
  Se speciálním CPU a vlastním 512 GB SSD máte k dispozici veškerý výkon díky kombinaci nového SOC a architektury Xbox Velocity Architecture ho máte kompletně pod kontrolou, takže můžete z nuly na 100 vyrazit rychlostí 120 snímků za sekundu. Díky technologii Rychlému obnovení můžete bez problémů přepínat mezi několika různými hrami a okamžitě pokračovat tam, kde jste skončili.

  NAVÝŠENÍ KAPACITY
  Karta rozšíření úložiště Seagate 1 TB pro Xbox Series X|S se zapojí do vyhrazeného portu pro rozšíření na zadní straně konzole, duplikuje interní SSD v konzoli a poskytuje další úložiště se stejným výkonem. (V prodeji samostatně.)

  xbox 2
  KOMPLETNÍ KONTROLA
  Nový bezdrátový ovladač pro Xbox nabízí vytříbené pohodlí a okamžité sdílení v oblíbeném elegantním designu. Klepnutím na tlačítko sdílení můžete svůj úspěch zvěčnit. Texturované spouště a tlačítka můžete pevně držet v rukách a nevyklouznou vám. S novým hybridním směrovým ovladačem budete moct drtit komba, aniž byste si museli zlámat prsty.

  ZPĚTNÁ KOMBATIBILITA
  Xbox Series S je kompatibilní s herním příslušenstvím pro Xbox One a nabízí rychlejší dobu odezvy než kdykoli předtím. Připravte se na rychlejší načítání, vyšší rozlišení, plynulejší grafiku a rychlejší odezvu ovládání – u tisíců her pro Xbox One, Xbox 360 a původní Xbox.

  nový xbox
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Konzole Xbox Series S 512GB + Game Pass Ulimate na 3 měsíce!