Král Artuš
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy, Real-time strategie
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Po pádu Římské říše byla Británie rozervána na několik soupeřících království. Tehdy se objevil muž, o němž se dodnes vypráví legendy - král Artuš. Vezměte otěže Británie do svých rukou a staňte se nejslavnějším králem všech dob. Rozhádaná země naléhavě potřebuje vaši silnou ruku. Do Británie totiž vpadlo vojsko strašných křišťálových válečníků, gigantických obrů a mágů, kteří nepocházejí ze světa smrtelníků, ale z mýtické říše zvané Jinosvět. Musíte vybojovat obrovskou válku, jejíž výsledek rozhodne o osudu lidského světa. Síla nepřítele převyšuje cokoliv, co jsou lidští králové schopni poslat do boje. Artuši zbývá jediná naděje - nevyzpytatelní, ale udatní rytíři Kulatého stolu, nejlepší rytíři, jaké kdy svět poznal!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Farflame

   Podrobnější článek o tom, jak jsem s kolegy tvořili češtinu do této hry, s čím jsme se potýkali, na co kladli důraz a jaké chyby autorů opravovali:
   www.volny.cz/farflame/artus.htm

  • Dryx

   nějaká recenze od hráču?:)

  • Farflame

   Je to dospělá hra, obsahuje hodně morálních a charakterových voleb (budu toho člověka mučit nebo se s nim zkusím domluvit?, budu riskovat a zkusím toho obra okrást nebo ho raději uplatím?), takže asi ne 6+ :-). Ale jinak souhlas. Je to takové 12+ řekněme. A textové questy jsou opravdu skvělé.

  • Ursus

   Tomáš Kratschmer: Ve hře nejsou žádné sprosťárny, při bitvách vlastně ani neteče krev. V rámci questů tam jednou jedna holka svádí rytíře a on s ní může "strávit noc". Ale ten quest je psaný a nic detailnějšího tam není. Z tohohle pohledu bych hře dal klidné 6+. Problém je, že je poměrně těžká a docela ukecaná, takže spíše pro někoho, kdo strategie už hrál a kdo má rád příběhy (textové questy jsou moc fajn).

  • Tomáš Pavlata

   momentálně nedokáži říci, ale dle vyhledavače na internetu od 16 let.

  • Tomáš Kratschmer

   Od kolikati let je hra Král Artuš?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Král Artuš!