Kuchařka The Nightmare Before Christmas: The Official Cookbook and Entertaining Guide

899
Nákupem získáte 36 kreditů
Merchandise: Kniha
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 45700
 • Díky knize The Nightmare Before Christmas: The Official Cookbook & Entertaining Guide uspořádáte ten nejstrašidelnější dýchánek sezóny, protože v ní najdete recepty inspirované filmem Tima Burtona (Ukradené Vánoce), ale také aktivity pro vaše hosty. Je jedno, pro jakou příležitost tuto párty pořádáte! Těšit se můžete na více jak padesát receptů včetně těch bez cukru, lepku nebo ryze vegetariánských. Součástí jsou také návody na několik tématických oslav doprovázené krásnými fotografiemi a odkazy na šablony pro pozvánky, dekorace a další!
  Autoři: Jody Revenson, Kim Laidlaw, Caroline Hall
  Počet stran: 192
  Formát: 254 x 203 mm, vázaná
  Jazyk: Angličtina
  Kuchařka The Nightmare Before Christmas: The Official Cookbook and Entertaining GuideThe Nightmare Before Christmas: The Official Cookbook and Entertaining Guidekuchařka disneykuchařka ukradené vánoceukradené vánocetim burton
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kuchařka The Nightmare Before Christmas: The Official Cookbook and Entertaining Guide!

Sledujte nás na instagramu