LA Cops (PC DIGITAL)
DIGITAL

97 
Nákupem získáte 3 kreditů
 • 97 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Štítky: Izometrické
 • 8 hlavních úrovní. Každá úroveň je rozdělena do několika sekcí, dohromady čítajících dvacet částí. Výběr ze 6 policistů, přičemž každý má svoje vlastnosti, které mohou být vylepšovány za zkušenostní body získané během hraní. Taktická hra. Ovládejte 2 policisty najednou. Pět zbraní k likvidaci zločinců zahrnujících pistole, samopaly, brokovnice, útočné pušky a granátomety. Zničitelné prostředí. 9 cutscén vyprávějících příběh těchto policistů ve 3D. Plus rockový soundtrack, který byste si měli pouštět pěkně nahlas!

  Tak dobře, poslouchejte všichni! Kvůli tomuhle mi starosta visí za zadkem jako kýla, a chce na tom případu vás, hoši. Nemám páru, proč zrovna vás. Stáli jste tohle oddělení víc peněz než všechny ostatní okresky v celým státu dohromady!

   

  Každopádně povedete tým policajtů v LA a půjdete proti všem špatným hochům, které potkáte, takže tam bude pořádně horko! A to nezmiňuju VELKÝHO šéfa, Havajskýho Mo. Jasně, bude to nebezpečný, ale sakra, není to nic, co už byste nedělali.

   

  LA Cops je rychlá, akcí nacpaná 3D střílečka zasazená do prostředí policie sedmdesátých let v LA snažící se vykonávat tvrdou práci v tvrdém městě.

   

  Chytrý systém zaměřování vám dovolí takticky rozmístit vaše policisty, zatímco likvidujete zločince v reálném čase.

   

  Když si zakoupíte tuto hru tak dostanete:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí LA Cops (PC DIGITAL)!