LAYTON's MYSTERY JOURNEY : Katrielle and the Millionaires Conspiracy - Deluxe Edition (Switch) DIGITAL
DIGITAL

999
Nákupem získáte 39 kreditů
 • 999 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: Nintendo StoreNintendo StoreLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Logické
 • Řeš hádanky doma nebo na cestách!

  Layton’s Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy přichází ve vylepšené „Deluxe edici“ s řadou vylepšených funkcí!

  Vylepšené dobrodružství s řešením hádanek v Deluxe Edici!

  NOVÉ HÁDANKY: Tato Deluxe Edice obsahuje více než 40 zcela nových hádanek, a navíc některé vylepšené z verze pro Nintendo 3DS.

  Odemčený dodatečný obsah: Obsah, který byl dříve vydán jako placený dodatečný obsah, včetně vzhledů „Daddy’s Girl“ a „Luke Lookalike“, je nyní odemčen.

  Nové vzhledy: Bylo přidáno přes 50 nových vzhledů, které můžeš získat v průběhu hry.

  Vylepšené rozhraní a grafika: Klíčová vodítka a základní informace pro jednotlivé hádanky jsou nyní zobrazeny na jedné obrazovce a grafika byla kompletně předělána do vysokého rozlišení.

  Co je „LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaire’s Conspiracy“?

  Intuitivní a snadno hratelné „akční dobrodružství s řešením hádanek“: Postupuj příběhem, zatímco se budeš procházet městem, bavit se s místními obyvateli o nápovědách a řešit hádanky a záhady s hrdinkou Katrielle Layton!

  Komický příběh s řešením hádanek složený z dobrodružství a bohaté animace: Hráči mohou obdivovat Laytonovi osobité vzhledy díky vysoce kvalitním herním animacím.

  Originální hádanky: „LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaire’s Conspiracy“ obsahuje nové původní hádanky vytvořené exkluzivně pro tuto hru.

  Největší sbírka hádanek: „LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaire’s Conspiracy“ obsahuje zatím největší výběr hádanek ze všech her z LAYTON série.

  Úprava postav: Hráči s citem pro módu mohou Katrielle obléci do různých vzhledů, stejně jako předělávat výzdobu agentury.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí LAYTON's MYSTERY JOURNEY : Katrielle and the Millionaires Conspiracy - Deluxe Edition (Switch) DIGITAL!