LEGO Batman: The Videogame
PC

(3x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Český dabing
 • Lego Batman bude mít jednoduchou zápletku: banda těch nejhorších kriminálníků uteče z vězení Arkham Asylum a bude na slavném netopýřím hrdinovi, aby je zase všechny dostal zpět. LEGO Batman bude rozdělen na čtyři kapitoly, přičemž hrát budete moci jak za Batmana s Robinem, tak i záporňáky. Pokud se budete držet na straně těch hodných, objeví se po vašem boku později také hrdina Boy Wonder a dost možná potkáte i komiksové postavičky jako Batgirl nebo Nightwinga. Protože Batman pochopitelně nedisponuje světelným mečem jako dřívější Star Wars z LEGO série, musí bojovat rukama a nohama: naštěstí s sebou bude vždycy mít spoustu hraček vč. Batarangu, jakési kombinace bumerangu a japonského šurikenu, který jedním hodem setne hlavy několika protivníkům naráz. Vývojáři navíc přidali různá komba, smrtící rány i týmové útoky. V každé úrovni se hrdinové budou moci až několikrát převléct: např. Robin si navlékne magnetový obleček, díky němuž bude moci chodit po stěnách. Batman pak navlékne tzv. demoliční kombinézu, z níž budou jako na běžícím pásu padat výbušné batbomby. Pochopitelně nebude chybět ani sbírání předmětů, od šípů a zlatých Legových kostiček až po kanystry jako z již zmiňovaných Lego SW. Konečně budou mít oba tábory svá sídla: hrdinové v Batmanově zámku Wayne Manor a zlouni v Arkham Asylum. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Sairus

   Chci se zeptat zda tahle hra jde propojit s uctem games for windows live. tuto hru jsem totiz jiz koupil na surtep a jsou dve verze. jda tato propojit s gfwl ?
   děkuji

  • SC

   hhh: ou relly?

   hral si treba Lego Indiana Jonese? ci Lego Star Wars?
   v kooperacnim modu naprosto suprove skakacky, jestli bude Batman podobny, rozhodne si ho zahraju

  • hhh

   další béčkovej titul.

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Nejlepší lego hra pod sluncem !

Není to špatné, ale ani nejlepší.

Lego batman je přjemná lego hra která zabaví . Některé levely jsou opravdu blbuvzdorné . To jest nemožnost se zaseknout . A jou tu i takové kdy chvíli nevíte co dělat. Rozhodně na Indyho z lega to rozhodně nemá .