Lego Star Wars The Complete Saga (PC) DIGITAL
DIGITAL

427
Nákupem získáte 17 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Arkáda, 2D adventura, LEGO, Star Wars
 •  umožní přátelům i rodinám hrát spolu.

  Nakopněte kostičky z Jedničky až do Šestky
  Zahrajte si všech šest Star Wars filmů v jedné videohře! Přidáním nových postav, nových úrovní a nových vlastností vzniká poprvé v historii jedinečná možnost postavit si a vybojovat vlastní cestu skrz zábavnou Star Wars galaxii na vašem PC!

  Nové herní prvky díky zdokonaleným schopnostem Síly, novým vylepšením a novému Challenge módu. Řešte hádanky použitím kritického myšlení, týmové práce a jedinečného umístění vašich staveb. Přes 120 hratelných postav, i nové postavy jako Watto, Zam Wessell, Boss Nass a mnohem víc! Vylepšený režim úpravy postav vám nabízí milióny možností. Vytvořte z dílků postav ze všech šesti filmů nové postavy napříč trilogiemi, například Hana Windu and Lando Amidalu. Díky předělaným úrovním jako „Mos Espa Podrace“ a „Gunship Cavalry“ si užijete otevřenou hru s vozidly ze hry LEGO Star Wars II. Bonusové úrovně a mise vám dovolí účastnit se 10 dodatečných misí za nájemné lovce, které vám zadá Jabba the Hutt z původní trilogie. Lokální kooperativní režim pro dva hráče
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Lego Star Wars The Complete Saga (PC) DIGITAL!