LEGO Worlds
PC

499
Nákupem získáte 20 kreditů
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1002510" ["cena"]=> string(3) "249" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 249 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: LEGO
Hra také dostupná pro:  PS4XONE
 • V LEGO Worlds vás čeká obrovský otevřený svět, kde si budete moci dělat co vás jen napadne. Po vzoru veleúspěšného Minecraftu si zde můžete svobodně stavět z LEGO kostek obydlí, sochy, hrady nebo třeba závodní dráhy. Stejně tak se můžete proletět na drakovi nebo si zahopsat s klokanem.

  Balení obsahuje pouze aktivační klíč na Steam. Neobsahuje DVD.  VÁŠ LEGO SVĚT
  Pusťte se do objevování skrytých pokladů v nejrůznějších prostředích, kde světy přicházejí k životu se závratným množstvím přepravních prostředků a živých stvoření, jako je například kovboj v sedle žirafy nebo Yeti strachující se z krvelačných vampírů. Chybět nebudou ani závadní auta či monstrózní vrtací stoje.

  LEGO Worlds

  PLŇTE PŘÍBĚHOVÉ ÚKOLY
  Hráči se mohou zúčastnit speciálního dovednostního questu a stát se tak mistrem stavitelem a to tak, že nabídnou pomocnou ruku ostatním LEGO postavám ve hře. Vaším úkolem bude například pomoci králi najít jeho meč, ochránit farmáře před zombie invazí nebo postavit nový domov pro jeskynního muže.

  lego světy

  MULTIPLAYER
  Hra obsahuje online multiplayer, který hráčům umožní objevovat světy ostatních hráčů a vytvářet tak světy společně. Zahrát si můžete také v kooperativním či kompetitivním módu a to i na rozdělné obrazovce u jedné TV.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   misa.k: Čeština bude ve finální verzi hry. Není v Early Access.

  • Lonh

   cestina bude jen pokud si hru koupis

  • misa.k

   A jak je to s tou češtinou? Na Steamu píšou : Čeština - Jazyk není podporován.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   honcka: Nene, aktivovat hra půjde až v den vydání finální verze. Pro Early Access si hru bohužel musíte koupit na Steamu.

  • honcka

   Když si to objednám přes Vás, je možné zaregistrovat a hrát na steamu uuž teď v Early Accessu?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   legacek: Nejbarevnější!

  • legacek

   a bude to barevny ?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí LEGO Worlds!