Living Legends: The Frozen Fear Collection (PC DIGITAL)
DIGITAL

479
Nákupem získáte 19 kreditů
 • 479 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Logické
 • Dokážeš odhalit tajemství pohřbené v ledovcích minulosti? Zkus to prostřednictvím balíčku Living Legends: The Frozen Fear collection. Tento úžasný balíček obsahuje sběratelské edice dvou her uznávané série Living Legends: Frozen Beauty a Ice Rose. Každá z těchto her obsahuje popis průchodu, bonusové materiály a samozřejmě spoustu vzrušujících tajemství ukrytých mezi skrytými objekty.

   

  Living Legends: Frozen Beauty

  Královna zvolila svou sestru jako jeho nástupkyni na trůn, ale nejsou její sliby jsou příliš dobré na to, aby byly pravdou? Měla jsi jen šest let, když Vaše matka zmizela, takže jsi se musela starat o svou mladší sestru, Elizabeth. Poté, co dostala pozvánku určující ji jako nástupkyni královny, Tě prosí, aby ses se k ní připojila v jejím novém královském života. Jediné, co tvá sestra potřebuje udělat, je složit jednoduchý test, aby prokázala svou hodnotu. Není to příliš dobré na to, aby to byla pravda, nebo možná nakonec Váš osud změní? Čeká na Vás mnoho tajemství v královském zámku, ale největší nebezpečí spočívá pod ledovými horské průsmyky. Living Legends je adventura s mrazivou atmosférou a skrytými objekty.

   

  Living Legends: Ice Rose

  Spisovatel Edward Grant našel důkaz o hrozné tragédii ve městě Rosemount a vyrazí ho prošetřit v Living Legends: Ice Rose! Pomoz Edwardovi shromáždit informace do jeho nové nové knize a prozkoumat hrad Ice Queen v této jedinečné adventuře se skrytými objekty. Prohledej zmrzlé oblasti při řešení zajímavých hádanek v Living Legends: Ice Rose!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Living Legends: The Frozen Fear Collection (PC DIGITAL)!