Lords of the Fallen Digital Deluxe Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

149
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 149 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, TPS, Obtížná
 • V éře Prastarých byla na pozemském světě ustavena vláda boha zla, který si zotročil veškeré lidstvo. Strach v srdcích lidí ale začal zvolna přerůstat v hněv, až přišel čas Velkého povstání a boje za svobodu. Po triumfálním vítězství lidé Padlého boha odvrhli a nastolili nový řád... a zrodil se svět, ve kterém zlo nemělo místo a žádný hřích nemohl být vykoupen.

  O několik tisíc let později se svět opět chvěje strachem, tentokrát před nájezdy démonických bytostí, jejichž legie se valí z temné říše, lačnící po nevinných duších. Lidé si v zoufalství zvolí nečekaného šampióna – vyděděnce, hříšníka a usvědčeného zločince, který už neměl nikdy spatřit světlo světa – muže jménem Harkyn. Se svým mentorem Kaslem se nyní Harkyn musí vydat ke zdroji všeho zla a postavit se služebníkům Padlého boha.

  Čeká vás svižná akční RPG hra vynikající komplexním a náročným systémem boje zblízka. Rychlost a účinnost nepřátelských útoků přímo závisí na použitých zbraních, zbroji a dovednostech. Když všechno ostatní selže, prorazte nepřátelské řady pomocí zakázané magické síly.

  Hlavní vlastnosti:

  Vydejte se na velkolepou výpravu při které navštívíte lidská i démonická království. Postavte se na bojišti mocným Pánům – generálům rhogarské armády. Prozkoumávejte rozlehlý, temný fantasy svět. Zvažujte každý svůj krok, protože na vašich volbách může záviset celý váš osud. Vyzbrojte se legendárními zbraněmi a zbrojí z rozsáhlého arzenálu. Zvolte si jednu ze základních tříd – válečníka, klerika nebo zloděje – a vytvořte z ní pomocí široké nabídky dovedností a zbraní jedinečnou postavu.

  Lords of the Fallen ©2014 CI Games S.A. Všechna práva vyhrazena. Lords of the Fallen je ochranná známka CI Games S.A.

  Fledge Engine ©Deck 13 Interactive GmbH. Využito na základě licence. Běží na Fireflight Technologies FMOD Ex Sound System. Autorská práva v Enlighten jsou vlastněna nebo licencována Geometrics Limited. Všechna práva vyhrazena. PhysX Technology poskytuje na základě licence NVIDIA Corporation. @ 2002-2014 NVIDIA Corporation. Všechna práva vyhrazena. @ 2014 Valve Corporation. Steamworks a logo Steamworks jsou ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky Valve Corporation v USA a/nebo jiných zemích. Loga NVIDIA a logo "The Way Its Meant To Be Played" jsou registrované ochranné známky NVIDIA Corporation. Copyright @ 1997-2014 NVIDIA Corporation. Všechna práva vyhrazena.

  2701 San Tomas Expressway Santa Clara, CA 95050 USA. Všechna ostatní autorská práva a ochranné známky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Lords of the Fallen Digital Deluxe Edition (PC DIGITAL)!